Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Michał Malitowski znika z Tańca z Gwiazdami! Dlaczego?

Wiadomo, kto go zastąpi!

Olga Figaszewska 9 października 2019 12:51
Michał Malitowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Takiej informacji fani Tańca z Gwiazdami się nie spodziewali. Michał Malitowski nie pojawi się najbliższym odcinku show. Wiadomo, kto zajmie jego miejsce!

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w Tańcu z Gwiazdami?

10. edycja Tańca z Gwiazdami dostarcza nam niezapomnianych wrażeń! Kolejny odcinek tanecznego show z pewnością będzie zaskoczeniem dla telewidzów i fanów Michała Malitowskiego. Ostatnio tancerz postanowił podzielić się ze wszystkimi osobistym wyznaniem o depresji. Chciał nawet odebrać sobie życie. W mediach pojawiła się informacja, że gwiazdor po 17 latach rozstał się z ukochaną Joanną Leunis. A teraz znów zniknie z Tańca z Gwiazdami. Ale uspokajamy… tylko na chwilę i jego nieobecność nie ma nic wspólnego z jego życiem prywatnym.

W tym samym czasie juror będzie sędziował podczas prestiżowych zawodach tanecznych w Londynie.  Kto go zastąpi? Telewizja Polsat zadecydowała, że obok Iwony Pavlović i Andrzeja Grabowskiego zasiądzie choreograf Krzysztof Adamski. Informacje potwierdziła osoba z produkcji programu. „Michał będzie sędzią na turnieju mistrzowskim. Na jego miejscu zasiądzie Krzysztof Adamski”, podaje Fakt24.

Kim jest Krzysztof Kris Adamski?

Krzysztofa Krisa Adamskiego widzowie mogą kojarzyć z programu Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie jest trenerem aktorskim, choreografem oraz odpowiada za inscenizacje w show Polsatu. Na swoim koncie ma m.in. występy na Brodwayu (w musicalu Metro), a także dwukrotnie realizował Fashion Show w Cannes, a także wiele dokonań reżyserskich i choreograficznych na rynku eventowo-estradowym, filmowym oraz teatralnym m.in., w Moskwie, Wilnie, Casablance czy Kopenhadze. Na Krzysztofa Adamskiego, dowiadujemy się, że jest autorem choreografii do ponad 150-ciu produkcji reklamowych na całym świecie

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.