Księżna Meghan
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Samotne wyjście księżnej Meghan w Londynie!

Wyglądała zachwycająco w bluzce... z sieciówki

Sabina Zięba 6 marca 2020 19:15
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Trwa wizyta Meghan i Harry'ego w Wielkiej Brytanii. Para pierwszy raz od odłączenia się od brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiła się publicznie w czwartek 5 marca na rozdaniu nagród Endeavour Fund. Jak się okazuje, w ten sam dzień była aktorka zaliczyła inne wyjście, a stylizacja, którą wybrała na tę okazję zachwyciła Brytyjczyków.

Meghan w Londynie

Na swoim instagramowym koncie, para Sussex relacjonuje najważniejsze dla nich chwile. Chętnie dzielą się z fanami fotografiami, które ukazują oficjalne, a nieraz także prywatne wyjścia. W piątek 6 marca ich obserwatorzy mieli okazję zobaczyć, jak wyglądała samotna wizyta Meghan w Immersive Storytelling Studio w Londynie.

Księżna poznawała w tym miejscu technologie, które są wykorzystywane do opracowywania nowych form emocjonalnych opowiadań. Wcześniej w towarzystwie Harry'ego poszerzała wiedzę na ten temat już podczas wizyty na Uniwersytecie Stanforda. Wiadomo, że ta metoda ma umożliwiać pogłębianie wzajemnej empatii między ludźmi, bez względu na rasę, wiek lub narodowość.

Co ciekawe, na wizytę w studio Teatru Narodowego, Meghan wybrała biały zestaw, złożony z ołówkowej spódnicy i... bluzki z sieciówki! Top z rękawem z organzy pochodzi z Topshopu i kosztuje zaledwie 29 funtów, czyli około 140 złotych. Już cieszy się wielkim zainteresowaniem kupujących.

Podoba Wam się jej stylizacja?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.