Księżna Meghan
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Samotne wyjście księżnej Meghan w Londynie!

Wyglądała zachwycająco w bluzce... z sieciówki

Sabina Zięba 6 marca 2020 19:15
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Trwa wizyta Meghan i Harry'ego w Wielkiej Brytanii. Para pierwszy raz od odłączenia się od brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiła się publicznie w czwartek 5 marca na rozdaniu nagród Endeavour Fund. Jak się okazuje, w ten sam dzień była aktorka zaliczyła inne wyjście, a stylizacja, którą wybrała na tę okazję zachwyciła Brytyjczyków.

Meghan w Londynie

Na swoim instagramowym koncie, para Sussex relacjonuje najważniejsze dla nich chwile. Chętnie dzielą się z fanami fotografiami, które ukazują oficjalne, a nieraz także prywatne wyjścia. W piątek 6 marca ich obserwatorzy mieli okazję zobaczyć, jak wyglądała samotna wizyta Meghan w Immersive Storytelling Studio w Londynie.

Księżna poznawała w tym miejscu technologie, które są wykorzystywane do opracowywania nowych form emocjonalnych opowiadań. Wcześniej w towarzystwie Harry'ego poszerzała wiedzę na ten temat już podczas wizyty na Uniwersytecie Stanforda. Wiadomo, że ta metoda ma umożliwiać pogłębianie wzajemnej empatii między ludźmi, bez względu na rasę, wiek lub narodowość.

Co ciekawe, na wizytę w studio Teatru Narodowego, Meghan wybrała biały zestaw, złożony z ołówkowej spódnicy i... bluzki z sieciówki! Top z rękawem z organzy pochodzi z Topshopu i kosztuje zaledwie 29 funtów, czyli około 140 złotych. Już cieszy się wielkim zainteresowaniem kupujących.

Podoba Wam się jej stylizacja?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.