Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan w wywiadzie u Ellen DeGeneres zdradzi największe sekrety rodziny królewskiej?!

O pierwszym telewizyjnym wywiadzie jest naprawdę głośno

Sabina Zięba 17 lutego 2020 12:05
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Choć Meghan i Harry wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii, by uspokoić opinię publiczną i powstrzymać medialną krytykę, ich przenosiny tylko zaostrzyły sytuację. Momentalnie dla dziennikarzy na całym świecie stali się tematem numer jeden. Wszyscy zastanawiają się, czy nie żałują swojej decyzji i czym obecnie będą się zajmować. Okazuje się, że będziemy mogli się tego dowiedzieć podczas telewizyjnego wywiadu udzielonego przez byłą aktorkę Suits...

Wywiad Meghan u Ellen DeGeneres

Program Ellen DeGeneres cieszy się wielką popularnością nie tylko w USA. Scenarzystka zaprasza do swojego studia największe gwiazdy, przeprowadzając z nimi zarówno żartobliwe, jak i niezwykle wzruszające wywiady. Teraz Daily Mail podaje, że chce umożliwić Meghan i Harry'emu skomentowanie całej wyprowadzki. Do tej pory bowiem nie było wiadomo, co na temat sądzą główni zainteresowani.

Obie panie znają się już od wielu lat, przez co księżna uważa, że DeGeneres jest idealną osobą do przeprowadzenia takiej rozmowy. Osoba z jej otoczenia wyznała: „Meghan powiedziała, że Ellen rozumie jej ból i cierpienie. Że uosabia autentyczność”. Podobno zdążyły już ustalić, że program nie będzie nagrywany w studiu, lecz specjalnie przygotowanej, sekretnej lokacji, a u boku byłej aktorki ma siąść również książę Harry.

Informator dodał także, że obie artystki łączy wyjątkowa więź: „Meghan przyznała, że mają ze sobą wiele wspólnego i że Ellen była dla niej ogromnym wsparciem, zwłaszcza od czasu przeprowadzki do Kanady. Oprócz tego cieszy ją fakt, że DeGeneres i jej partnerka są wielkimi miłośniczkami zwierząt”.

Czy wywiad naprawdę dojdzie do skutku? Media podają sprzeczne informacje - magazyn Hello stanowczo temu zaprzeczył, z kolei Ellen zapytana o to, czy cieszy się na myśl o rozmowie, odparła: „Jasne, jestem podekscytowana”.  

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.