Jakie marki wybierała najczęściej?

Sabina Zięba 3 października 2019 17:30

Jeszcze zanim dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, Meghan była miłośniczką podróży. Na swoim ówczesnym Instagramie pokazywała wyprawy po zakątkach całego świata, a także wybierane przez nią stylizacje. Od momentu wyjścia za mąż za księcia Harry'ego, jej eleganckie, ale zarazem nowoczesne looki, zachwycają wszystkie kobiety. Nie inaczej było podczas ostatniej wyprawy do Afryki Południowej! Jak wyglądała?

Stylizacje Meghan w Afryce Południowej

Po pięciu miesiącach od narodzin syna, Archiego Mountbattena-Windsora, Meghan powróciła do swoich królewskich obowiązków. W związku z tym w poniedziałek 23 września rozpoczęła swoją 10-dniową podróż po krajach Afryki Południowej. Jej outfity śledziły wszystkie fashionistki, które księżna mile zaskoczyła wybierając kreacje, które już zdarzyło jej się ubierać wcześniej!

Robiła to na tyle często, że media doszukały się w jej zachowaniu specjalnego znaczenia - jako jedna z najczęściej fotografowanych kobiet na świecie, pokazała w ten sposób, że nie ma nic złego w noszeniu tych samych zestawów, a także zwróciła uwagę na zrównoważony rozwój.

Meghan unikała podczas tej podróży efektownych oraz kosztownych kreacji. Podczas wielu oficjalnych wyjść zrezygnowała nawet z noszenia swojego diamentowego pierścionka zaręczynowego. A jakie marki wybierała? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/7
księżna Meghan w Afryce 2019, sukienka Mayamiko, koturny Castaner
Copyright @Getty Images
1/7

Meghan rozpoczęła swoją podróż od wzorzystej sukienki Mayamiko (zrównoważonej marki modowej, która pozyskuje tkaniny z Malawi) oraz koturnów Castañer.

2/7
księżna Meghan w Afryce 2019, sukienka Veronica Beard, koturny Castaner
Copyright @Getty Images
2/7

Następnie można było ją zobaczyć w niebieskiej sukience koszulowej od Veroniki Beard, którą nosiła już wcześniej podczas podróży w Australii, oraz tych samych koturnach.

3/7
księżna Meghan w Afryce 2019, kombinezon Everlane, buty Manolo Blahnik, kolczyki Gas
Copyright @Getty Images
3/7

Jej czarny kombinezon Everline mogliśmy widzieć już podczas sesji do brytyjskiego wtdania magazynu Vogue. Księżna dopasowała do niego buty Manolo Blahnika oraz kolczyki Gas.

4/7
księżna Meghan w Afryce 2019, sukienka Banana Republic, szpilki Stuart Weitzman
Copyright @Getty Images
4/7

Na wizytę na Uniwersytecie w Johannesburgu wybrała sukienkę z Banana Republic (za 139 dolarów, czyli około 550 zł) oraz szpilki Stuarta Weitzmana.

5/7
księżna Meghan w Afryce 2019, sukienka Room 502, buty Manolo Blahnik
Copyright @Getty Images
5/7

Ta oliwkowa kreacja pochodzi z Room 502 i kosztuje 455 dolarów, czyli około 1800 zł. Meghan dobrała do niej szpilki Manolo Blahnika.

6/7
księżna Meghan w Afryce 2019, sukienka Hannah Lavery, buty Stuart Weitzman, kolczyki Madewell
Copyright @Getty Images
6/7

Podczas ostatniego dnia królewskiej wizyty postawiła na sukienkę Hannah Lavery, buty Stuart Weitzman i kolczyki Madewell.

7/7
księżna Meghan w Afryce 2019, sukienka Nonie, buty Stuart Weitzman
Copyright @Getty Images
7/7

Na spotkanie z Graçą Machel przebrała się w sukienkę House of Nonie, którą ostatni raz nosiła w lipcu 2018 roku na wystawie z okazji setnej rocznicy urodzin Nelsona Mandeli. Dopasowała do niej buty Stuarta Weitzmana.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?