Księżna Kate, Meghan czy Pippa?

Sabina Zięba 10 lipca 2018 12:45

W poniedziałek 9 lipca w brytyjskiej rodzinie królewskiej odbyło się kolejne ważne wydarzenie, czyli chrzest księcia Louisa. Jednak to nie pociecha księcia Williama była na pierwszym planie, a... stylizacje gości! Oczywiście najwięcej emocji wywołały kreacje Meghan, księżnej Kate oraz jej siostry, Pippy. Przez wzgląd na zbliżony wiek, media na całym świecie porównują ich modowe wybory na tę okazję. Która z nich wypadła najlepiej?

Pippa Middleton w królewskiej kaplicy w St James’s Palace w Londynie pokazała się w błękitnej kreacji Alesssandry Rich za około 8500 złotych. Fason sukienki wyeksponował jej szczupłą sylwetkę, a marszczenia na piersiach optycznie je powiększyły. Do stylizacji dobrała kapelusz Jane Taylor w tym samym odcieniu.

Choć stylizacja księżnej Meghan wywołała skrajne opinie wśród internautów, osobiście jesteśmy nią zachwyceni! Oliwkowy kolor pięknie podkreślił karnację, a dekolt zwrócił uwagę na jej łabędzią szyję. Projekt Ralpha Laurena uzupełniła kapeluszem od Stephena Jonesa, kolczykami Cartier oraz szpilkami Sergio Rossi.

Księżna Kate nie zaskoczyła swoim wyborem - na chrzcie każdego swojego dziecka pojawiała się w projektach w kolorze kości słoniowej i tak też było tym razem. Szczęśliwa mama postawiła na projekt Alexandra McQueena z delikatnymi, nowoczesnymi bufkami na ramionach. Co ciekawe, nie zdecydowała się na kapelusz, a strojną opaskę Jane Taylor, kolczyki Cassandry Goad oraz czółenka Jimmy Choo.

Która stylizacja Wam najbardziej przypadła do gustu?  

1/5
Copyright @East News
1/5

Pippa Middleton i jej mąż, James Matthews

2/5
Copyright @East News
2/5

Księżna Kate i książę William z dziećmi

3/5
Copyright @East News
3/5

Księżna Meghan i książę Harry

4/5
Copyright @Instagram
4/5

Brytyjska rodzina królewska zmierzająca na uroczystość chrztu księcia Louisa.

5/5
Copyright @East News
5/5

Która stylizacja podobała Wam się najbardziej?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.