Kate stylizacja 2022 mcqueen rossi 1
Fot. Mark Cuthbert/UK Press via Getty Images, mat. prasowe
ze świata mody

Księżna Kate we wspaniałym białym looku. Ile kosztowała ta stylizacja?

Ten płaszcz kosztował fortunę, ale to nie pierwszy raz kiedy Kate go założyła…

Barbara Łubko 25 kwietnia 2022 19:30
Kate stylizacja 2022 mcqueen rossi 1
Fot. Mark Cuthbert/UK Press via Getty Images, mat. prasowe

Anzac Day to narodowy dzień pamięci w Australii i Nowej Zelandii, który upamiętnia wszystkich Australijczyków i Nowozelandczyków, którzy służyli i zginęli w wojnach, konfliktach i operacjach pokojowych. Obchody Anzac Day przypadają 25 kwietnia i oczywiście uczestniczą w nich członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna Kate zachwyciła w tym roku białą stylizacją. Co miała na sobie? Ile wart jest ten look?

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania: 7 razy, kiedy księżna Kate i księżniczka Charlotte miały niemal takie same stylizacje

Księżna Kate w białym płaszczu Alexander McQueen - kiedy go nosiła wcześniej?

Kate postawiła na klasykę i rzeczy, które od lat ma w swojej szafie. Zdecydowała się na biały płaszcz z metką Alexander McQueen (dyrektor kreatywna marki Sarah Burton od lat ubiera Kate - to ona zaprojektowała też jej suknię ślubną). Płaszcz pochodzi z kolekcji wiosna/lato 2015 (wyceniany jest na ok. 12 000 zł) i Kate miała go już na sobie parokrotnie. Pierwszy raz w lipcu 2015 roku na chrzcinach Charlotte, potem w 2016, w 2017 roku i właśnie 25 kwietnia 2022 podczas obchodów Anzac Day.

Biały płaszcz dopełniły jedne z ulubionych butów Kate - szpilki Gianvito Rossi (ok. 3000 zł), biały toczek od Jane Taylor (ok. 4500 zł), torebka Roxy Clutch od Jenny Packham (ok. 2000 zł). Księżna tę torebkę też już wykorzystywała w swoich stylizacjach - w 2014 i 2019 roku.

Cały look Kate wart jest ok. 21 500 zł! To bardzo dużo, ale trzeba przyznać, że Kate szanuje designerskie rzeczy w swojej szafie i nosi je wiele razy. 

CZYTAJ TEŻ: Tych zasad musiała nauczyć się księżna Kate, aby zostać żoną księcia Williama

ssss

Kate stylizacja 2022
Fot. Samir Hussein/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.