Urodą księżniczka bardzo przypomina swoją mamę!

Aleksandra Frankowska 15 lipca 2022 13:16

Choć wielokrotnie pojawiały się głosy, że księżniczka Charlotte to wykapana królowa Elżbieta II, trudno odmówić jej również podobieństwa do mamy. Córka księżnej Kate i księcia Williama ma już 7 lat i jest ulubienicą poddanych. Matka i córka słyną m.in. z zamiłowania do mody. Przypominamy siedem sytuacji, w których księżna Cambridge i jej latorośl miały na sobie bliźniacze stylizacje! Trzeba przyznać, że w tych momentach wyglądały naprawdę uroczo!

ZOBACZ TEŻ: Tych zasad musiała nauczyć się księżna Kate, aby zostać żoną księcia Williama

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w takich samych stylizacjach

Charlotte przyszła na świat 2 maja 2015 roku. Dziewczynka wydaje się rozkosznym dzieckiem, chociaż nieco figlarnym. Niejednokrotnie widzieliśmy na zdjęciach, jak pozując przed obiektywami fotografów potrafi się wygłupiać i... pokazywać im język. Księżna Kate zawsze jednak trzyma pieczę nad młodą księżniczką, która wykazuje pewne cechy małej buntowniczki. Mama uczy Charlotte, jak ta powinna zachowywać się publicznie, z uwagi na swój tytuł i przynależność do rodziny królewskiej.

Księżna Kate bardzo często dobiera kreacje córki do swoich, łącząc je kolorem lub printem. Najczęściej pojawiają się w podobnych sukienkach, które księżniczka Charlotte nosi z uwielbieniem. Młoda monarchini uwielbia falbanki, kokardy i wstążki. Jej mama stawia jednak na klasyczne fasony, idealnie dopasowane do jej figury.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Księżna Diana doczekała się dwóch synów. Zawsze jednak marzyła o... córce

W naszej galerii znajdziecie 7 bliźniaczych stylizacji księżniczki Charlotte i księżnej Kate, które szczególnie zwróciły naszą uwagę!  

1/7
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Copyright @Danny Martindale/WireImage
1/7

Urzekająca, maleńka księżniczka Charlotte wraz z księżną Kate w pasujących, bordowych płaszczach.

2/7
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Copyright @Chris Jackson/Getty Images
2/7

W liliowych stylizacjach, księżna Kate postawiła na wersję monochromatyczną, zaś księżniczka Charlotte na sukienkę w kwiatki.

3/7
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Copyright @Pool/Samir Hussein/WireImage
3/7

W eleganckich, wełnianych płaszczach podczas Bożego Narodzenia. 

4/7
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Copyright @Robin Utrecht - Pool/Getty Images
4/7

Księżna Kate w niebieskiej kreacji, zaś księżniczka Charlotte w pasującej kolorem do swojej mamy, błękitnej sukience.

5/7
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Copyright @Chris Jackson/Getty Images
5/7

Róż to kolor, którego nie boi się żadna kobieta. Księżna Kate i księżniczka Charlotte również doskonale się w nim czują.

6/7
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Copyright @Max Mumby/Indigo/Getty Images
6/7

Na ślubie Pipy Middleton, księżna Kate wybrała łososiową sukienkę o długości 7/8. Księżniczka Charlotte ubrana była w równie elegancką, lekko kremową sukienkę.

7/7
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Copyright @Andrew Matthews - WPA Pool/Getty Images
7/7

Podczas ślubu księcia Harrego i Meghan Markle, księżna Kate i księżniczka Charlotte wybrały śmietankowe kreacje.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…