KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate ma problemy wychowawcze z córką. Księżniczka Charlotte pokazuje pazurki! 

Córka księżnej Cambridge ma charakterek...

Gabriela Czernecka 23 grudnia 2020 13:42

Dzieci książęcej pary Cambridge zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Chętnie pozują do zdjęć, uśmiechają się do fotoreporterów i podczas publicznych wyjść machają do zgromadzonych fanów. Nie da się nie zauważyć, że największą popularnością cieszy się jedyna córka pary, Charlotte. Mała księżniczka wielokrotnie pokazała, że ma mocny charakter, który niekiedy daje się we znaki Kate i Williamowi. W pałacu żartuje się, że odziedziczyła go po prababci. Mówi się, że księżna Kate zaczyna mieć z nią problemy wychowawcze. Czy mała księżniczka będzie musiała przejść szkolenie, by nauczyć się odpowiednio zachowywać i przestrzegać protokołu?

Księżna Kate ma problemy wychowawcze z Charlotte

Książę Wiliam wyznał niedawno, że jego życie zmieniło się odkąd został ojcem: „Możesz być szczęśliwym młodym facetem, cieszyć się imprezami, a potem nagle mówisz: „Jest tu mała osoba i ja jestem za nią odpowiedzialny. Teraz mam George’a, Charlotte i Louisa – oni są moim życiem. Moje spojrzenie na świat całkiem się zmieniło, powiedział. Podczas jednego ze spotkań zwrócił się do trzyletniej dziewczynki, mówiąc wprost: „Lubisz kłopoty? Jesteś jak moja mała Charlotte! Z wiekiem dostarcza więcej problemów niż George”. 

Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Getty Images

I faktycznie. Jedni mówią, że jest podobna do taty, inni, że do prababci, ale jedno jest pewne - księżniczka Charlotte jest ulubienicą mediów i nie ma wątpliwości, że wyrośnie na pewną siebie kobietę. Choć ma zaledwie pięć lat, to niejednokrotnie pokazała, że ma charakterek. Przegoniła fotoreporterów ze chrztu księcia Louisa, zwracając się do zgromadzonych paparazzi słowami: „Wy nie idziecie!”, a podczas oglądania parady, w pałacowym oknie pokazywała język i tańczyła w rytm muzyki, nie zważając na obserwujące ją tłumy fanów. Niektóre media podają, że to właśnie ona jest ulubienicą królowej. Często bawią się wspólnie w... salon fryzjerski. Charlotte ma okazję uczesać swoją prababcię: „Po zabawach fryzura królowej wygląda jak ptasie gniazdo, ale Jej Wysokość uważa to za niezwykle zabawne”, powiedział informator magazynu Star.

Księżna Kate miała jednak z małą Charlotte ostatnio nieprzyjemną sytuację. Podczas wizyty w londyńskim teatrze, księżniczka wyrywała się mamie. Odmawiała trzymania za rękę i nie wyglądała na zadowoloną. „To mała dziewczynka, która doskonale wie, czego chce. Będzie niezłym numerem, kiedy będzie starsza! Już teraz lubi dyktować rodzeństwu i mówić im, co mają robić i nie podoba się jej, gdy któryś z braci się jej sprzeciwia”, zdradza informator Woman’s Day. Kate i William mają jednak nadzieję, że księżniczka wyrośnie z takiego zachowania i za parę lat będzie godnie reprezentować rodzinę Windsorów.  

Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Getty Images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.