księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan nie jest tak naprawdę w ciąży?

Są dowody na to, że wynajęła surogatkę!

Weronika Kostyra 25 stycznia 2019 19:54
księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images

Księżna Meghan jest już w zaawansowanej ciąży. Niebawem po raz pierwszy zostanie mamą i wszyscy w napięciu czekają na ten radosny dzień. Meghan i Harry nie ujawnili, czy spodziewają się córki, czy syna. Podobno rodzice sami nie chcą znać płci dziecka. „Nie wiemy, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Chcemy, by była to niespodzianka”, powiedziała niedawno księżna.

Odkąd w październiku pałac Kensington ogłosił światu szczęśliwą nowinę, każdy krok ciężarnej Meghan budzi ogromne zainteresowanie mediów. Księżna ma urodzić pod koniec kwietnia i jej brzuszek jest już mocno widoczny. Tymczasem ostatnio pojawiły się doniesienia, że księżna… wcale nie jest w ciąży!

Księżna Meghan udaje swoją ciążę?

37-letnia księżna przez cały czas ciąży jest bacznie obserwowana. Niemal każdy jej tydzień został udokumentowany przez fotografów. Wydawać by się mogło, że księżna nie byłaby w stanie udawać ciąży. Są jednak internauci przekonani o tym, że Meghan tak naprawdę nie jest ciężarna, a jedynie udaje, nosząc protezę. Sądzą oni, że w rzeczywistości dziecko ma urodzić surogatka. Skąd wzięły się te plotki?

Wszystko przez nagranie, które trafiło niedawno do internetu. Ciężarna Meghan przykuca na nim, aby pogłaskać psa. Problem w tym, że robi to zbyt lekko i sprawnie jak na kobietę w zaawansowanej ciąży. Interauci (a szczególnie internautki) przekonują, że nie jest to możliwe z tak dużym brzuchem, szczególnie, że księżna miała jeszcze na sobie buty na wysokim obcasie. Środek ciężkości ciała kobiety jest wtedy przesunięty i kucanie jest niebezpieczne. Poza tym kobieta w ciąży nie powinna podobno tak mocno naciskać na brzuch.

Wiele osób sugeruje też, że jej brzuszek jest zbyt duży jak na szósty miesiąc ciąży. Według nich wygląda on, jakby księżna miała urodzić lada dzień lub jakby miały to być bliźnięta. Pomimo tego reszta jej ciała pozostaje bardzo szczupła, co zdarza się nieczęsto w przypadku ciąży. Plotki o symulowaniu ciąży potwierdzałoby też dziwne zachowanie księżnej Meghan. Za każdym razem, kiedy ją widzimy, szczelnie obejmuje swój ciążowy brzuszek. Często internautów zastanawiało, dlaczego robi to w aż tak ostentacyjny sposób…

Zobacz także: Te zdjęcia mają udowadniać, że księżna Meghan tak naprawdę nie jest w ciąży!

Nie możemy też zapomnieć, że Meghan Markle jest aktorką. Czy zaryzykowałaby jednak udawanie całej ciąży, wiedząc, że będzie na celowniku mediów? Wydaje się to mało prawdopodobne. 

Księżna Meghan w zaawansowanej ciąży na spotkaniu w Brinsworth House. Spodziewa się bliźniąt?
Fot. Stephen Lock / i-Images/i-images/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.