Jej wymagania są dość... nietypowe

Weronika Kostyra 24 stycznia 2019 21:54

Księżna Meghan jest już w zaawansowanej ciąży. Wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Nic dziwnego, że coraz bardziej intensywnie przygotowuje się do przyjścia dziecka na świat. Jednym z ważniejszych elementów jest przygotowanie pokoju dla przyszłego członka rodziny królewskiej. Meghan i Harry nie ujawnili czy spodziewają się córki, czy syna. Podobno rodzice sami nie chcą znać płci dziecka. „Nie wiemy, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Chcemy, by była to niespodzianka”, powiedziała niedawno Meghan. Okazuje się, że dla przyszłej  mamy to nie ma znaczenia, ponieważ i tak zaplanowała już, jak będzie wyglądał pokój maleństwa.

Pokój dziecka księżnej Meghan i księcia Harry’ego

Poród księżnej coraz bliżej. Mówi się, że dziecko przyjdzie na świat pod koniec kwietnia. Meghan i Harry mają dość nowoczesne podejście do kwestii wychowania swego dziecka. Postanowili, że nie chcą mu niczego narzucać, dlatego pokój urządzą w stylu gender free. Będzie on odpowiedni zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki – książęca para chce, żeby był uniwersalny i wolny od stereotypów. Użyte będą jasne i neutralne kolory.

Dla Meghan ważny jest każdy detal dlatego zatrudniła znaną projektantkę wnętrz. Zadbała też o to, by farba użyta do pomalowania pokoju była bezpieczna, nietoksyczna i… wegańska. „Farba wegańska jest nasycona olejem eukaliptusowym i rozmarynowym, a Meghan zatrudniła do dekoracji pokoju dziecinnego Vicky Charles, czołową dyrektor ds. projektowania”, podaje portal The Mirror.

Księżna chce, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik jeszcze przed porodem. Jakiś czas temu wybrała szpital, w którym chce urodzić. Meghan zdecydowała, że jej dziecko przyjdzie na świat w szpitalu Frimley Park w Surrey. Nie będzie to prywatne skrzydle Lindo londyńskiego szpitala St. Mary’s, gdzie rodziła księżna Kate, a przed laty księżna Diana. 

1/5
Copyright @East News
1/5

Księżna Meghan jest już w zaawansowanej ciąży. Nic dziwnego, że coraz bardziej intensywnie przygotowuje się do przyjścia dziecka na świat.

2/5
Księżna Meghan w zaawansowanej ciąży na spotkaniu w Brinsworth House. Spodziewa się bliźniąt?
Copyright @Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
2/5

Jednym z ważniejszych elementów jest przygotowanie pokoju dla przyszłego członka rodziny królewskiej.

3/5
księżna Meghan, Meghan Markle
Copyright @Getty Images
3/5

Meghan i Harry nie ujawnili czy spodziewają się córki, czy syna. Podobno rodzice sami nie chcą znać płci dziecka.

4/5
Księżna Meghan w zaawansowanej ciąży na spotkaniu w Brinsworth House. Spodziewa się bliźniąt?
Copyright @GEOFF PUGH/AFP/East News
4/5

„Nie wiemy, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Chcemy, by była to niespodzianka”, powiedziała niedawno Meghan.

5/5
Copyright @East News
5/5

Okazuje się, że dla przyszłej  mamy to nie ma znaczenia, ponieważ i tak zaplanowała już, jak będzie wyglądał pokój maleństwa.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.