Książę William obraża księżną Meghan przez spór z księciem Harrym
Fot. AP/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William nie znosi  księżnej Meghan? To nagranie mówi wszystko!

Ekspert zdradza prawdę o ich relacji

Gabriela Czernecka 10 stycznia 2019 18:53
Książę William obraża księżną Meghan przez spór z księciem Harrym
Fot. AP/EAST NEWS

Jak wyglądają relacje Williama i Meghan? Od kilku tygodni nie najlepiej mówi się, o żonie księcia Harry'ego. Zagraniczne media rozpisują się o jej zachowaniu - jest trudna we współpracy, nie dogaduje się ze służbą i lubi się rządzić. Nie potrafi porozumieć się z księżną Kate, a jak jest z księciem Williamem? Nagranie, które powstało podczas minionych świąt Bożego Narodzenia zdaniem internautów wiele mówi o łączących ich relacjach! Zachowanie Williama i Meghan postanowiła przeanalizować ekspertka od mowy ciała. 

Czy Meghan i William się nie lubią? 

Plotki o tym, że Meghan i Harry nie najlepiej dogadują się z Kate i Williamem pojawiają się w mediach już od kilku miesięcy. Zarówno małżeństwo Sussex, jak i Cambridge do tej pory nie skomentowali tych doniesień, to jednak nie znaczy, że konfliktu nie ma. Choć od królewskiego ślubu mija niemal rok, lada dzień na świecie pojawi się kolejne royal baby, to według niektórych źródeł Meghan wciąż nie dogaduje się z członkami rodziny. 

Między parą książęcą Sussex i Cambridge wciąż dochodzi do nieporozumień, a najnowsze nagranie rzuca nowe światło na relację księżnej Meghan z bratem męża, księciem Williamem. Ekspertka od mowy ciała postanowiła poddać je analizie i samej ocenić, czy faktycznie Meghan i William się nie lubią. Na krótkim filmie mamy okazję podziwiać członków rodziny królewskiej, którzy w pierwszy dzień świąt udali się do kościoła św. Marii Magdaleny w Sandringham. Tam odbyło się uroczyste kolędowanie.

I choć idąc do kościoła, Meghan i Harry oraz Kate i William szli ramię w ramię, rozdawali uśmiechy i zdawali się być w świetnych nastrojach, to najnowsze nagranie pokazuje dystans między Williamem i Meghan. Jak mówi ekspertka od mowy ciała Judi James, zachowanie księcia ma swoje uzasadnieni: „Ten dystans może być spowodowany napięciami, ale jego przyczyną może być też niechęć Williama do królewskich "oper mydlanych". Po dramacie, który spotkał jego rodziców, nie chce publicznie okazywać emocji, aby nie dawać prasie powodów do plotek”, zdradza.

Twierdzi także na nagraniu wyraźnie widać, jak Meghan próbuje złapać kontakt z Williamem, a ten ją ignoruje. Padają jednak głosy, że księżna próbowała porozmawiać z Kate, której postać przewija się za Williamem. Patrząc na to wideo, nie sposób jednak nie odnieść wrażenia, że coś w ich relacjach nie gra. Zobaczcie sami!  

księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.