Książę William obraża księżną Meghan przez spór z księciem Harrym
Fot. AP/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William nie znosi  księżnej Meghan? To nagranie mówi wszystko!

Ekspert zdradza prawdę o ich relacji

Gabriela Czernecka 10 stycznia 2019 18:53
Książę William obraża księżną Meghan przez spór z księciem Harrym
Fot. AP/EAST NEWS

Jak wyglądają relacje Williama i Meghan? Od kilku tygodni nie najlepiej mówi się, o żonie księcia Harry'ego. Zagraniczne media rozpisują się o jej zachowaniu - jest trudna we współpracy, nie dogaduje się ze służbą i lubi się rządzić. Nie potrafi porozumieć się z księżną Kate, a jak jest z księciem Williamem? Nagranie, które powstało podczas minionych świąt Bożego Narodzenia zdaniem internautów wiele mówi o łączących ich relacjach! Zachowanie Williama i Meghan postanowiła przeanalizować ekspertka od mowy ciała. 

Czy Meghan i William się nie lubią? 

Plotki o tym, że Meghan i Harry nie najlepiej dogadują się z Kate i Williamem pojawiają się w mediach już od kilku miesięcy. Zarówno małżeństwo Sussex, jak i Cambridge do tej pory nie skomentowali tych doniesień, to jednak nie znaczy, że konfliktu nie ma. Choć od królewskiego ślubu mija niemal rok, lada dzień na świecie pojawi się kolejne royal baby, to według niektórych źródeł Meghan wciąż nie dogaduje się z członkami rodziny. 

Między parą książęcą Sussex i Cambridge wciąż dochodzi do nieporozumień, a najnowsze nagranie rzuca nowe światło na relację księżnej Meghan z bratem męża, księciem Williamem. Ekspertka od mowy ciała postanowiła poddać je analizie i samej ocenić, czy faktycznie Meghan i William się nie lubią. Na krótkim filmie mamy okazję podziwiać członków rodziny królewskiej, którzy w pierwszy dzień świąt udali się do kościoła św. Marii Magdaleny w Sandringham. Tam odbyło się uroczyste kolędowanie.

I choć idąc do kościoła, Meghan i Harry oraz Kate i William szli ramię w ramię, rozdawali uśmiechy i zdawali się być w świetnych nastrojach, to najnowsze nagranie pokazuje dystans między Williamem i Meghan. Jak mówi ekspertka od mowy ciała Judi James, zachowanie księcia ma swoje uzasadnieni: „Ten dystans może być spowodowany napięciami, ale jego przyczyną może być też niechęć Williama do królewskich "oper mydlanych". Po dramacie, który spotkał jego rodziców, nie chce publicznie okazywać emocji, aby nie dawać prasie powodów do plotek”, zdradza.

Twierdzi także na nagraniu wyraźnie widać, jak Meghan próbuje złapać kontakt z Williamem, a ten ją ignoruje. Padają jednak głosy, że księżna próbowała porozmawiać z Kate, której postać przewija się za Williamem. Patrząc na to wideo, nie sposób jednak nie odnieść wrażenia, że coś w ich relacjach nie gra. Zobaczcie sami!  

księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?