Księżna Diana, stylizacje księżnej Diany, stylizacje księżnej Meghan
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Sukienkę Meghan została skrytykowana, a był to hołd dla... księżnej Diany! 

Piękny gest ze strony księżnej Sussex

Gabriela Czernecka 15 czerwca 2018 18:57
Księżna Diana, stylizacje księżnej Diany, stylizacje księżnej Meghan
Fot. East News

W minioną sobotę księżna Meghan zadebiutowała na pałacowym balkonie podczas Trooping the Colour. Choć jej stylizacji w całej okazałości nie mieliśmy okazji zobaczyć, bowiem stała w drugim rzędzie, to jednak złośliwi i tak zdołali ją skrytykować. Mówiono, że swoją stylizacją Meghan złamała królewski protokół, gdyż miała sukienkę, która odsłaniała jej ramiona. Niewielu jednak wie, że tą kreacją Meghan złożyła hołd samej... Dianie! 

Trooping the Colour: stylizacja Meghan

Podczas Trooping the Colour cały świat komentował kreację księżnej Meghan autorstwa Caroliny Herrery. Różowa sukienka z ciekawym dekoltem stała się powodem nie tylko do prawienia komplementów, ale i dość ostrej krytyki. Pojawiły się głosy, że debiutantka pokazała zbyt wiele - jej dekolt uznano za stanowczo za duży. Zdaniem niektórych fanów royal family Meghan w wyrazie szacunku wobec Elżbiety powinna mieć zakryte ramiona. Tak się jednak nie stało...

Mało kto wie, że tą sukienką Meghan złożyła hołd matce księcia Harry'ego, księżnej Dianie. W podobnej sukience (chodzi o górę kreacji) zaprezentowała się przed laty Diana. Choć wówczas żona księcia Karola miała na sobie kreację autorstwa Catherine Walker, wielu zwróciło uwagę na te podobieństwa.

Księżna Diana podczas podróży po Niemczech w 1987 roku zaprezentowała się w różowej sukni z bardotkowym dekoltem. Identyczną górę swojej kreacji podczas obchodów urodzin królowej miała na sobie Meghan. Nawet kolor jej kreacji był identyczny! Widzicie podobieństwo?  

Księżna Diana, stylizacje księżnej Diany, stylizacje księżnej Meghan
Fot. East News

Księżna Diana, stylizacje księżnej Diany
Fot. East News

 

Książę Harry i księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.