księżna Camilla i królowa Elżbieta II
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Skandal na królewskim dworze? Księżna Camilla nie skorzystała z zaproszenia królowej...

Jej nieobecność odnotowali wszyscy!

Rafał Kowalski 21 grudnia 2018 10:52
księżna Camilla i królowa Elżbieta II
Fot. East News

Stół zastawiony wytrawnymi potrawami i słodkimi dziełami sztuki, przemiła atmosfera i tłum gości. Tak co roku wygląda wigilia, którą królowa Elżbieta II organizuje w Pałacu Buckingham. W tym roku podczas wydarzenia zabrakło jednej z najważniejszych osób – księżnej Camilli. Czy ma to związek z konfliktem, jaki żona księcia Karola ma rzekomo z królową?

Dlaczego Camilla nie pojawiła się na królewskiej wigilii?

Okazuje się, że nie. Według rzecznika prasowego Clarence House księżna Kornwalii nie mogła uczestniczyć w imprezie ze względu na wirusa grypy. 71-latka posłuchała zaleceń lekarza i została w domu. Niestety, przez chorobę księżna Camilla nie pojawiła się także na zawodach jeździeckich Olympia Horse Show, które miały miejsce tego samego dnia, co wigilia.

Dziennikarze i goście królewskiego przyjęcia poza rozmowami o nieobecności księżnej Kornwalii skupiali się podobno także na komentowaniu strojów Kate i Meghan. Prawdopodobnie każda z pań przybyła na wigilię w kreacji, którą już wcześniej miała na sobie… Oszczędność czy brak szacunku? Naszym zdaniem to przede wszystkim dobra i mądra decyzja.

Wracając do stanu zdrowia księżnej Camilli mamy nadzieję, że do Świąt Bożego Narodzenia uda się jej w pełni wyzdrowieć! 

księżna Camilla i królowa Elżbieta II
Fot. East News

Książę Karol i księżna Camilla
Fot. Instagram @clarencehouse

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.