Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Jackowski: „Powinien uważać na swoje bezpieczeństwo

Jasnowidz ostrzega prezydenta

Redakcja VIVA! 15 lipca 2020 10:12
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Krzysztof Jackowski już w trakcie wyborów prezydenckich przewidział, kto będzie zwycięzcą wyścigu do Pałacu Prezydenckiego. W najnowszym materiale opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących drugiej kadencji Andrzeja Dudy. Jak będzie wyglądała? Krzysztof Jackowski zdradził, na co prezydent będzie musiał uważać.

Krzysztof Jackowski o drugiej kadencji Andrzeja Dudy

Wybory wszystkim dostarczyły wielu emocji. Swoimi przemyśleniami na temat sytuacji politycznej w kraju dzielił się także Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przewidział wynik wyborów w drugiej turze. 

„Wygra urzędujący prezydent Andrzej Duda. Nie będzie to spektakularna wygrana, ale minimalna. Andrzej Duda wygra i dostanie 51,5%., a jego rywal, czyli Rafał Trzaskowski 48,5%”, mówił w rozmowie z Super Expressem, oceniając szanse kandydatów.  Rzeczywiście, Krzysztof Jackowski niewiele się pomylił.

W transmisjach na żywo na swoim kanale, mówił o tym, jak zakończą się wybory. Teraz wypowiedział się na temat reelekcji Andrzeja Dudy. Jakie stoją przed nim wyzwania? 

„Uważam, że ta kadencja będzie inną kadencją, bardzo niepokojącą, i nie chodzi tu o pana Dudę. Ta niepokojąca kadencja będzie związana z tym, co się będzie działo na świecie. Wiele przywódców państw będzie miało problem z tym, co będzie się działo w najbliższych miesiącach, trzech-czterech latach na świecie (...) Ta kadencja wydaje mi się wyjątkowa, tak jak te lata. Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać, i uważać na swoje bezpieczeństwo”, mówił na YouTubie Krzysztof Jackowski. 

Agata Duda, Andrzej Duda,Kinga Duda, wybory 2020
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Andrzej duda
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.