Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Jackowski: „Powinien uważać na swoje bezpieczeństwo

Jasnowidz ostrzega prezydenta

Redakcja VIVA! 15 lipca 2020 10:12
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Krzysztof Jackowski już w trakcie wyborów prezydenckich przewidział, kto będzie zwycięzcą wyścigu do Pałacu Prezydenckiego. W najnowszym materiale opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących drugiej kadencji Andrzeja Dudy. Jak będzie wyglądała? Krzysztof Jackowski zdradził, na co prezydent będzie musiał uważać.

Krzysztof Jackowski o drugiej kadencji Andrzeja Dudy

Wybory wszystkim dostarczyły wielu emocji. Swoimi przemyśleniami na temat sytuacji politycznej w kraju dzielił się także Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przewidział wynik wyborów w drugiej turze. 

„Wygra urzędujący prezydent Andrzej Duda. Nie będzie to spektakularna wygrana, ale minimalna. Andrzej Duda wygra i dostanie 51,5%., a jego rywal, czyli Rafał Trzaskowski 48,5%”, mówił w rozmowie z Super Expressem, oceniając szanse kandydatów.  Rzeczywiście, Krzysztof Jackowski niewiele się pomylił.

W transmisjach na żywo na swoim kanale, mówił o tym, jak zakończą się wybory. Teraz wypowiedział się na temat reelekcji Andrzeja Dudy. Jakie stoją przed nim wyzwania? 

„Uważam, że ta kadencja będzie inną kadencją, bardzo niepokojącą, i nie chodzi tu o pana Dudę. Ta niepokojąca kadencja będzie związana z tym, co się będzie działo na świecie. Wiele przywódców państw będzie miało problem z tym, co będzie się działo w najbliższych miesiącach, trzech-czterech latach na świecie (...) Ta kadencja wydaje mi się wyjątkowa, tak jak te lata. Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać, i uważać na swoje bezpieczeństwo”, mówił na YouTubie Krzysztof Jackowski. 

Agata Duda, Andrzej Duda,Kinga Duda, wybory 2020
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Andrzej duda
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.