Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Jackowski: „Powinien uważać na swoje bezpieczeństwo

Jasnowidz ostrzega prezydenta

Redakcja VIVA! 15 lipca 2020 10:12
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Krzysztof Jackowski już w trakcie wyborów prezydenckich przewidział, kto będzie zwycięzcą wyścigu do Pałacu Prezydenckiego. W najnowszym materiale opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących drugiej kadencji Andrzeja Dudy. Jak będzie wyglądała? Krzysztof Jackowski zdradził, na co prezydent będzie musiał uważać.

Krzysztof Jackowski o drugiej kadencji Andrzeja Dudy

Wybory wszystkim dostarczyły wielu emocji. Swoimi przemyśleniami na temat sytuacji politycznej w kraju dzielił się także Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przewidział wynik wyborów w drugiej turze. 

„Wygra urzędujący prezydent Andrzej Duda. Nie będzie to spektakularna wygrana, ale minimalna. Andrzej Duda wygra i dostanie 51,5%., a jego rywal, czyli Rafał Trzaskowski 48,5%”, mówił w rozmowie z Super Expressem, oceniając szanse kandydatów.  Rzeczywiście, Krzysztof Jackowski niewiele się pomylił.

W transmisjach na żywo na swoim kanale, mówił o tym, jak zakończą się wybory. Teraz wypowiedział się na temat reelekcji Andrzeja Dudy. Jakie stoją przed nim wyzwania? 

„Uważam, że ta kadencja będzie inną kadencją, bardzo niepokojącą, i nie chodzi tu o pana Dudę. Ta niepokojąca kadencja będzie związana z tym, co się będzie działo na świecie. Wiele przywódców państw będzie miało problem z tym, co będzie się działo w najbliższych miesiącach, trzech-czterech latach na świecie (...) Ta kadencja wydaje mi się wyjątkowa, tak jak te lata. Prezydent Andrzej Duda powinien w tej nowej prezydenturze bardzo na siebie uważać, i uważać na swoje bezpieczeństwo”, mówił na YouTubie Krzysztof Jackowski. 

Agata Duda, Andrzej Duda,Kinga Duda, wybory 2020
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Andrzej duda
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.