Fot. IG: @krzysztof_ibisz_official
z życia gwiazd

Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci. Dlaczego zdecydował się na kolejny ślub?

„To jest po prostu fantastyczne”, tłumaczył

Marcjanna Maryszewska 4 lipca 2022 12:06
Fot. IG: @krzysztof_ibisz_official

Choć Krzysztof Ibisz nie zwykł zdradzać szczegółów swojego życia prywatnego, to ostatnio coraz chętniej otwiera się na temat swojego małżeństwa z trzecią żoną. Joanna Kudzbalska to modelka znana z „Top Model", która całkowicie zawróciła w głowie prezenterowi! Małżonków dzieli 27 lat, lecz łączy ogromna miłość i oddanie… W najnowszym wywiadzie Krzysztof Ibisz opowiedział o ślubie z ukochaną. Czemu zdecydował się trzeci raz stanąć na ślubnym kobiercu?

Miłość Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Krzysztof Ibisz brał ślub kilkukrotnie. Jego pierwszą żoną była Ewa Zajdler, a drugą Anna Nowak-Ibisz. Z każdą z byłych partnerek doczekał się syna. Natomiast dziś dziennikarz jest szczęśliwy u boku Joanny Kudzbalskiej. Choć raczej stronią od ujawniania szczegółów swojego życia prywatnego, a związek przez długi czas ukrywali w tajemnicy, nie tak dawno w mediach społecznościowych podzielili się radosną nowiną. Wkrótce para zostanie rodzicami! Informację przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy”, napisał wzruszony prezenter.

Zobacz: Anna Zejdler o ponownym ojcostwie Krzysztofa Ibisza. Jakie relacje ich łączą?

Ślub wzięli w połowie sierpnia 2021 roku. Krzysztof Ibisz trzykrotnie próbował oświadczyć się swojej żonie - ostatecznie do zaręczyn doszło podczas Wigilii. „Byliśmy sami i to był akurat dobry moment. Krzysztof zrobił taki prezent - pudełko w pudełku i tak się wzruszył, że w ogóle nie klęknął, tylko stanął przede mną, i ja nie wiedziałam, co dalej z tym pierścionkiem”, opowiadała Joanna w internetowym programie Izabeli Janachowskiej jakiś czas temu. Jej partner przyznał, że opanowanie targających nim emocji graniczyło z cudem. „Wzruszyłem się. Łzy mi leciały, nie mogłem powiedzieć w ogóle, o co mi chodzi… To było bardzo wzruszające i nie sądziłem, że tak emocjonalnie w tym momencie zareaguje. Nie byłem w stanie w ogóle nic powiedzieć…” - tak wspominał ten wyjątkowy dzień.

Kolejny ślub Krzysztofa Ibisza wzbudzał w mediach niemałe emocje. Dziennikarz w najnowszym wywiadzie wyjawił, dlaczego zdecydował się na taki zobowiązujący krok po raz trzeci. Jego odpowiedź zaskakuje i… rozbraja.

Czytaj także: Dzieliło ich 9 lat, połączyło zamiłowanie do muzyki. Oto historia miłości Tomka Makowieckiego i Reni Jusis

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Krzysztof Ibisz. Dlaczego wziął ślub po raz trzeci?

W rozmowie z Alicją Resich-Modlińską Krzysztof Ibisz opowiedział, dlaczego zdecydował się po raz kolejny zawrzeć związek małżeński. To trzeci ślub prezentera, lecz pomimo wcześniejszych, nieudanych, nie wahał się przez sformalizowaniem relacji z Joanną Kudzbalską. Jego postawa nie pozostawia jednak absolutnie żadnych wątpliwości.

Zapytany o to, czy nie byłby w stanie żyć z partnerką bez ślubu, szczerze odpowiedział: „Alicjo, zdradzę ci w tajemnicy. Po prostu uwielbiam być mężem. Naprawdę uwielbiam być mężem. Na przykład ktoś mówi, że miał trzy żony, ale przecież są w tym samym czasie ludzie, którzy mają dziesięć nieformalnych związków. Więc to nic nie znaczy”. 

Krzysztof Ibisz nie ukrywa, że taki stan rzeczy bardzo mu odpowiada, a w swojej roli czuje się naprawdę szczęśliwy. „Bycie mężem jest po prostu fantastyczne”, podsumował rozbrajająco. I nie sposób nie zgodzić się z jego słowami! Zakochanym życzymy dużo szczęścia i zdrowia.  

Sprawdź również: Jarosław Bieniuk w wzruszających słowach o Annie Przybylskiej: „Miałem komu się zwierzyć, z kim porozmawiać”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.