historia miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej
Fot. VIPHOTO/East News/Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Chronią swoją prywatność, a ich relacja owiana jest tajemnicą. Oto historia miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej 

Miesiącami utrzymywali swój związek w tajemnicy

Dorota Falkowska 14 sierpnia 2021 18:01
historia miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej
Fot. VIPHOTO/East News/Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Krzysztof Ibisz już od lat bardzo dba o swoją prywatność, dlatego o jego życiu osobistym wiadomo niewiele. Prezenter nie dzieli się też wieloma szczegółami w sieci. Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Drugą żoną była Anna Nowak-Ibisz, aktorka znana z programu Pani gadżet. Byli małżonkowie utrzymują ze sobą dobre relacje, dzielą się też opieką nad piętnastoletnim synem Vincentem.  Przez lata Krzysztof Ibisz pokazywał się u boku wielu kobiet, ale z żadną nie zdecydował się zalegalizować związku. Zmieniło się to w chwili, gdy poznał Joannę Kudzbalską. 

Kim jest trzecia żona Krzysztofa Ibisza? 

Joanna Kudzbalska jest modelką, którą mieliśmy okazję oglądać w drugim sezonie programu Top Model blisko 10 lat temu. Na stronie show o modelkach można przeczytać, że Joanna jest 29-latką pochodzącą z Wrocławia. W dzieciństwie miała problem z jąkaniem, co bardzo utrudniało jej życie i podminowało jej samoocenę. Swoją przygodę z modelingiem zaczęła już w wieku 13 lat. Wraz z upływem czasu nauczyła się pokonywać wewnętrzne blokady wywołane wadą wymowy i spełniała swoje marzenia, zdobywając doświadczenie w modelingu. W programie „Top Model” 29-latka ostatecznie zajęła czwarte miejsce. W czasie trwania programu zdecydowała się przerwać studia. Joanna studiowała wówczas medycynę. Sukces w „Top Model” sprawił, że postanowiła skupić się na karierze modelki.

Po kilku zdobytych doświadczeniach w świece modelingu postanowiła jednak wrócić na uczelnię i zdobyć dyplom. Dziś pracuje jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali.

Co prawda jeszcze w lipcu 2019 r. Joanna pochwaliła się swoją nową relacją z pewnym przystojnym Brytyjczykiem. Na swoim Instagramie zachowała nawet ich wspólne zdjęcia, ale w międzyczasie, nie wiadomo dokładnie kiedy, w jej życiu pojawił się Krzysztof Ibisz, w którym modelka zakochała się bez reszty. 

Zobacz też: Krzysztof Ibisz wziął ślub po raz trzeci! Pokazał romantyczne zdjęcia

Historia miłości Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej 

Para rzadko pokazywała się razem, więc jakiekolwiek wnioski na temat ich związku można było wysnuć na podstawie kilku "tropów", które dostrzeżono w mediach. M.in. komentarzy, które Krzysztof Ibisz publikował pod zdjęciami ukochanej. Choć para ukrywała swój związek przez wiele miesięcy, to ich zdjęcia z wakacji i wzajemne, romantyczne komentarze mówiły same za siebie. W grudniu minionego roku prezenter zdobył się także na bardzo romantyczny gest i wykupił dla Joanny baner z napisem: „ASIU KOCHAM CIĘ”, który zawisł przy jednej z warszawskich ulic, niedaleko mieszkania modelki.

Domysły o przyszłym ślubie zakochanych rozgorzały na dobre, gdy Joanna opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Jednak ani dziennikarz, ani jego ukochana nie wypowiedzieli się oficjalnie o ich związku. Dopiero w lutym tego roku Krzysztof Ibisz potwierdził medialne doniesienia o zaręczynach. „Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Już prawie rok to trwało i nie mówię, że się ukrywaliśmy, ale nasi bliscy znajomi wiedzieli i gdzieś to dotarło do portali. Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami, ale tak, już nie zaprzeczam. Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami, ale tak się stało i nic już z tym nie zrobimy”, powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

Ta doza tajemniczości wokół ich związku stała się już odrobinę ich znakiem charakterystycznym. Kolejnym sekretem, który udało się parze utrzymać przed wszystkimi, był ich własny ślub. 13 sierpnia Krzysztof Ibisz i jego żona, Joanna Kudzbalska, opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcie z ceremonii ślubnej. Wpatrzeni w siebie zakochani prezentują na nim obrączki.

"Szczęśliwi razem. Krzysztof i Joanna Ibisz". Tymi słowami opatrzył swój post Krzysztof Ibisz. Pod zdjęciami posypały się gratulacje dla szczęśliwych nowożeńców, do których oczywiście dołączamy! Życzymy dużo szczęścia.  

Czytaj także: Kim jest Joanna Kudzbalska? Oto wszystko, co wiemy o narzeczonej Krzysztofa Ibisza

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.