EN_01199381_2818, księżna Charlene, książę Albert, 2016
Fot. AP/East News
Królewskie życie

Kolejny kryzys w związku Alberta i księżnej Charlene? Książę wybrał się sam na pokaz burleski

Bawił się u boku amerykańskiej gwiazdy, Dity Von Teese

Marta Nawacka 18 sierpnia 2022 13:31
EN_01199381_2818, księżna Charlene, książę Albert, 2016
Fot. AP/East News

W zagranicznych mediach ponownie zrobiło się głośno o rzekomym kryzysie w związku księcia Alberta z Monako i księżnej Charlene. Mężczyzna jakiś czas temu wybrał się na pokaz burleski w Monte Carlo, podczas którego nie towarzyszyła mu żona. Arystokrata bawił się za to u boku gwiazdy show, Dity Von Teese, której następni wysłał specjalne podziękowania... Co donosi prasa?

Książę Albert na pokazie burleski

9 lipca w Monte Carlo odbył się bal Rose Ball, podczas którego amerykańska gwiazda, Dita Von Teese, brała udział w charytatywnym pokazie burleski. Choć od tego wydarzenia minęło już trochę czasu, to dopiero teraz zawrzało w mediach. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem „lata dwudzieste” i zgromadziła najważniejsze osoby w księstwie Monako, m.in. księcia Alberta, pojawiła się także jego siostrzenica, Charlotte Casiraghi, oraz siostrzeniec, Andrea Casiraghi.

Choć za organizację balu Rose Ball odpowiedzialna jest monakijska rodzina książęca, to obok księcia Alberta zabrakło jego żony, księżnej Charlene. Nieobecność kobiety wywołała kolejną falę spekulacji na temat kryzysu w związku małżonków. Przypomnijmy, że podczas nieobecności księżnej w kraju, kiedy walczyła o powrót do zdrowia, jej mąż rozwiewał wszelkie plotki o ich rzekomych problemach.

Czytaj też: Księżna Kate zdradziła, że obawia się o księcia Louisa: „Martwimy się, że to mu nie minie”

Książę Albert i księżna Charlene, 17.06.2015
Fot. PLS Pool/Getty Images

Książę Albert i księżna Charlene, 17.06.2015

Książę Albert bawił się u boku Dity Von Teese

Wszystko jednak wskazuje na to, że mimo nieobecności małżonki, książę Albert nie narzekał na nudę i dobrze bawił się w towarzystwie pięknych, nie w pełni ubranych kobiet. Mąż księżnej Charlene bawił się także u boku amerykańskiej gwiazdy burleski, Dity Von Teese. Według doniesień lokalnej prasy, mieli ze sobą tańczyć oraz rozmawiać, a następnie książę Monako podziękował artystce, wysyłając jej bukiet kwiatów, wraz z osobiście napisanym liścikiem, czym kobieta pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.

Jak dowiadujemy się z mediów, gwiazda burleski i monakijski książę przyjaźnią się od wielu lat. Jednak biorąc pod uwagę reputację arystokraty i liczne doniesienia o jego romansach, nic dziwnego, że zażyłe relacje z kobietami wywołują kolejne spekulacje o kryzysie w związku księcia Alberta i księżnej Charlene...  

Zobacz także: Meghan i Harry mieli zrzec się tytułów, ale wciąż ich używają. Księżna Sussex ma aż dwa!

Książę Albert i Dita Von Teese, Impreza Lights of gaming, 19.10.2018
Fot. SplashNews.com/East News

Książę Albert i Dita Von Teese, Impreza Lights of gaming, 19.10.2018

Książę Albert, 4.05.2019
Fot. Patrick van Katwijk/WireImage

Książę Albert, 4.05.2019

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.