Książę Albert, księżna Charlene historia miłości
Fot. Dominique Charriau/WireImage
królewskie życie

Księżna Charlene rozwodzi się z księciem Albertem? Przestała nosić obrączkę... 

Na królewskim dworze huczy od plotek o rozstaniu pary

Dorota Falkowska 7 października 2021 09:04
Książę Albert, księżna Charlene historia miłości
Fot. Dominique Charriau/WireImage

Księżna Charlene od kilku miesięcy przebywa w RPA. Z powodu infekcji, której nabawiła się podczas pobytu, jej wizyta w ojczystym kraju przeciąga się o kolejne tygodnie. Media w ostatnim czasie intensywnie spekulują na temat rozpadu małżeństwa Charlene i Alberta. Wyjazd księżnej z Monako miał się według tych teorii zbiec z informacją o kolejnym nieślubnym dziecku księcia, która ostatnio wyszła na jaw. Prasa zdołała wychwycić jeszcze jeden ważny szczegół, który ma potwierdzać rozpadający się związek księżnej i księcia Monako. 

Księżna Charlene przestała nosić obrączkę

Żona księcia Alberta utrzymuje, że w ich małżeństwie wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale świat podejrzliwie przygląda się ich związkowi. Odkąd do prasy dostały się informacje o zdradach i nieślubnych dzieciach Alberta, coraz częściej można zauważyć gesty, które świadczą o kryzysie w relacji Charlene i jej męża. Zagraniczna prasa donosi, że "najsmutniejsza księżna świata" nie zakłada już swojej obrączki i pierścionka zaręczynowego. Nie miała ich na sobie nawet na spotkaniu z mężem, który odwiedził ją ostatnio w RPA. 

Zobacz także:  Ta rodzina królewska skrywa wiele tajemnic. Oto linia sukcesji monakijskiego tronu! 

Do sieci trafiło także kilka zdjęć pary w czułych objęciach, jednak i ta kwestia zrodziła wiele wątpliwości. Głos zabrali eksperci od mowy ciała, którzy twierdzą, że małżonkowie wyglądają na dosyć skrępowanych. 

Na kolejne medialne doniesienia o kryzysie w związku Grimaldich zareagował sam książę. Wyznał, że Charlene przebywa w RPA ze względu na swój stan zdrowia, a jej wyjazd z Monako nie był ucieczką i nie rozstali się w kłótni. 

Mimo nieobecności księżnej w Monako Albert nie narzeka na brak towarzystwa. We wrześniu na imprezie Fundacji Monako towarzyszyła mu aktorka Sharon Stone. Sytuacja powtórzyła się również podczas pokazu filmu "Nie czas umierać" w Monte Carlo, gdzie książę wraz z gwiazdą uśmiechali się do fotoreporterów. 

Czytaj też: Księżna Charlene opuściła ważną uroczystość w Monako. Czy kiedykolwiek wróci do kraju?

książę Albert II, Sharon Stone
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.