Książę Albert, księżna Charlene historia miłości
Fot. Dominique Charriau/WireImage
królewskie życie

Księżna Charlene rozwodzi się z księciem Albertem? Przestała nosić obrączkę... 

Na królewskim dworze huczy od plotek o rozstaniu pary

Dorota Falkowska 7 października 2021 09:04
Książę Albert, księżna Charlene historia miłości
Fot. Dominique Charriau/WireImage

Księżna Charlene od kilku miesięcy przebywa w RPA. Z powodu infekcji, której nabawiła się podczas pobytu, jej wizyta w ojczystym kraju przeciąga się o kolejne tygodnie. Media w ostatnim czasie intensywnie spekulują na temat rozpadu małżeństwa Charlene i Alberta. Wyjazd księżnej z Monako miał się według tych teorii zbiec z informacją o kolejnym nieślubnym dziecku księcia, która ostatnio wyszła na jaw. Prasa zdołała wychwycić jeszcze jeden ważny szczegół, który ma potwierdzać rozpadający się związek księżnej i księcia Monako. 

Księżna Charlene przestała nosić obrączkę

Żona księcia Alberta utrzymuje, że w ich małżeństwie wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale świat podejrzliwie przygląda się ich związkowi. Odkąd do prasy dostały się informacje o zdradach i nieślubnych dzieciach Alberta, coraz częściej można zauważyć gesty, które świadczą o kryzysie w relacji Charlene i jej męża. Zagraniczna prasa donosi, że "najsmutniejsza księżna świata" nie zakłada już swojej obrączki i pierścionka zaręczynowego. Nie miała ich na sobie nawet na spotkaniu z mężem, który odwiedził ją ostatnio w RPA. 

Zobacz także:  Ta rodzina królewska skrywa wiele tajemnic. Oto linia sukcesji monakijskiego tronu! 

Do sieci trafiło także kilka zdjęć pary w czułych objęciach, jednak i ta kwestia zrodziła wiele wątpliwości. Głos zabrali eksperci od mowy ciała, którzy twierdzą, że małżonkowie wyglądają na dosyć skrępowanych. 

Na kolejne medialne doniesienia o kryzysie w związku Grimaldich zareagował sam książę. Wyznał, że Charlene przebywa w RPA ze względu na swój stan zdrowia, a jej wyjazd z Monako nie był ucieczką i nie rozstali się w kłótni. 

Mimo nieobecności księżnej w Monako Albert nie narzeka na brak towarzystwa. We wrześniu na imprezie Fundacji Monako towarzyszyła mu aktorka Sharon Stone. Sytuacja powtórzyła się również podczas pokazu filmu "Nie czas umierać" w Monte Carlo, gdzie książę wraz z gwiazdą uśmiechali się do fotoreporterów. 

Czytaj też: Księżna Charlene opuściła ważną uroczystość w Monako. Czy kiedykolwiek wróci do kraju?

książę Albert II, Sharon Stone
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.