Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Kim jest brat Anny Kalczyńskiej? W przeszłości był idolem nastolatek!

Brat dziennikarki to prawdziwy przystojniak!

Weronika Kostyra 5 czerwca 2019 10:51
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Choć Annę Kalczyńską na co dzień znamy jako profesjonalną prowadzącą program Dzień dobry TVN, prywatnie dziennikarka jest bardzo rodzinną osobą. Każdą wolną chwilę poświęca dzieciom i rodzinie, bardzo bliska więź łączy ją też z rodzeństwem. Jej brat przed laty był aktorem i niedawno w programie Dzień dobry TVN wspominał dawne role. Zobaczcie, jak wygląda!

Kim jest brat Anny Kalczyńskiej

Anna Kalczyńska ma dwoje rodzeństwa – młodszą siostrę Marię i brata Filipa. Filip Kalczyński jako chłopiec zagrał w komedii Smacznego telewizorku. Wcielił się w rolę syna głównych bohaterów, których zagrali Piotr Machalica oraz Gabriela Kownacka. Wystąpił też w serialach Klan i Dom. Później nie kontynuował dziecięcej kariery i skupił się na nauce. Praca aktora spodobała mu się jednak na tyle, że ukończeniu szkoły postanowił zdawać do szkoły aktorskiej. Oboje jego rodzice są aktorami i podobno odradzali mu ten zawód. Filip Kalczyński nie dostał się za pierwszym razem i zmienił plany. Został dziennikarzem sportowym, a obecnie zajmuje się reżyserią spotów reklamowych.

Razem z nim na kanapie programu pojawiły się inne dziecięce gwiazdy: Joanna Jabłczyńska i Adam Fidusiewicz. Wiedzieliście, że Anna Kalczyńska ma tak przystojnego brata? 

Anna Kalczyńska z dziećmi, Anna Kalczyńska, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.