Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą
Fot. Instargram @remigiuszmroz
O TYM SIĘ MÓWI

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą? Zobacz ich wspólne czułe zdjęcie!

Najnowszy wpis pisarza rozwiewa wszelkie wątpliwości...

Konrad Szczęsny 18 marca 2019 15:33
Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą
Fot. Instargram @remigiuszmroz

Oboje są uważani za królów polskich kryminałów, mają tysiące fanów i do tej pory wiedli życie singli. O bliskiej relacji Remigiusza Mroza i Katarzyny Bonda na warszawskich salonach mówiło się od jakiegoś czasu. Najnowszy wpis pisarza to jednak potwierdził, podobnie jak wspólne zdjęcie z ukochaną, które zamieścił na swoim Instagramie! 

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą

W jego thrillerach i kryminałach zaczytują się wszyscy, ona już od dawna nie musi udowadniać, że jest mistrzynią suspensu i nietuzinkowych literackich rozwiązań. Mimo że pojawili się razem m.in. na gali wręczenia Bestsellerów Empiku, nie komentowali salonowych plotek dotyczących natury łączącego ich uczucia. Aż do teraz! Remigiusz Mróz zamieścił na swoim Facebooku wpis, w którym odniósł się do relacji z Katarzyną Bondą.

„Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś...

Razem z Katarzyna Bonda pozdrawiamy! :) Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my. ;)

Aby formalnościom stała się zadość, jeszcze to obiecane dementi: książki żadnej razem nie piszemy. Kasia dzielnie walczy ze swoją (jest na co czekać, gwarantuję!), ja zwyczajowo się obijam i prokrastynuję.
(I trochę jej przeszkadzam w robocie). ;) #BondaRoztopiłaMroza #MrózChwyciłBondę”, napisał 32-letni pisarz.

Oczywiście na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Pospieszyli z gratulacji, co wyraźnie ucieszyło Remigiusza Mroza. W końcu wpis skomentowała sama Katarzyna Bonda! „Wariat”, napisała. „Ale Twój!”, odpowiedział po chwili pisarz.

Zmienił również status na swoim prywatnym profilu na Facebooku z „wolny” na „w związku” oraz zamieścił wspólną fotografię z ukochaną na Instagramie, na której pozują przytuleni.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Kim jest Remigiusz Mróz?

To 32-letni (urodzony 15 stycznia 1987 roku w Opolu) prawnik i pisarz, który w swoich powieściach łączy różne gatunki i porusza ważne problemy społeczne, takie jak przemoc domowa, uchodźcy czy mniejszości narodowe. Szczególną popularność zyskała seria, której bohaterką jest prawnik Joanna Chyłka. Na jej podstawie stacja TVN nakręciła serial (w roli głównej Magdalena Cielecka), który obejrzeć można na Player.pl, zaś niedługo trafić ma na główną antenę.

Kim jest Katarzyna Bonda?

To królowa polskich kryminałów (urodzona 26 sierpnia 1977 w Białymstoku), której kolejne książki podbijają serca czytelników. Ma korzenie białoruskie, pochodzeni z Hajnówki na Podlasiu, zajmuje się także pisaniem scenariuszy. Do jej najpopularniejszych serii należą:  Cztery żywioły Saszy Załuskiej (tetralogia kryminalna) oraz Hubert Meyer – psycholog śledczy  

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz na gali rozdania Bestsellerów Empiku 2019:

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda na Bestsellerach Empiku 2019
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą:

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą
Fot. Instagram @remigiuszmroz

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!