Kasia Tusk
Fot. Instagram/@makelifeeasier
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Tusk zachwyciła fanów rodzinną fotografią!

Córeczka blogerki rośnie jak na drożdżach!

Olga Figaszewska 28 stycznia 2020 07:47
Kasia Tusk
Fot. Instagram/@makelifeeasier

Rzadko w mediach społecznościowych pojawiają się jej wspólne zdjęcia z najbliższymi. Ale tym razem Kasia Tusk postanowiła zamieścić fotografię z córeczką i mężem. Przy okazji zdradziła, jak spędzają weekendowy poranek.

Kasia Tusk z rodziną na wspólnej fotografii

Od czasu do czasu zdarza jej się umieszczać prywatne zdjęcia w Internecie, ale na co dzień Kasia Tusk stara się zachować dystans. To dlatego każde odstępstwo od tej zasady wzbudza ogromne poruszenie wśród jej fanów.

Obserwatorki Katarzyny Tusk oczarował ten widok! Blogerka w niedzielę podzieliła się z wielbicielami uroczą rodzinną fotografią, którą opatrzyła podpisem: „Łatwe, jak niedzielny poranek”. 

Na zdjęciu blogerka pozuje wraz z mężem i córeczką.  Spędzają spokojny, niedzielny poranek. A wielbicielki Kasi Tusk w komentarzach zachwycały się jej wyczuciem estetyki i niezwykłym kadrem, jaki zamieściła w social media. Niektóre podkreślały, że zazdroszczą jej tak idealnego życia. Najważniejsze, że cała rodzina spędza wspólnie wolny czas. 

„Taaaaaak urocze jest to zdjęcie”, „Miło się na Was patrzy”, „Rodzinnie, ciepło i słodko”, „Ale jesteście piękną rodziną!! Życzę szczęścia 😘😘😘”, czytamy. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.