Kasia Tusk
Fot. Instagram/@makelifeeasier
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Tusk zachwyciła fanów rodzinną fotografią!

Córeczka blogerki rośnie jak na drożdżach!

Olga Figaszewska 28 stycznia 2020 07:47
Kasia Tusk
Fot. Instagram/@makelifeeasier

Rzadko w mediach społecznościowych pojawiają się jej wspólne zdjęcia z najbliższymi. Ale tym razem Kasia Tusk postanowiła zamieścić fotografię z córeczką i mężem. Przy okazji zdradziła, jak spędzają weekendowy poranek.

Kasia Tusk z rodziną na wspólnej fotografii

Od czasu do czasu zdarza jej się umieszczać prywatne zdjęcia w Internecie, ale na co dzień Kasia Tusk stara się zachować dystans. To dlatego każde odstępstwo od tej zasady wzbudza ogromne poruszenie wśród jej fanów.

Obserwatorki Katarzyny Tusk oczarował ten widok! Blogerka w niedzielę podzieliła się z wielbicielami uroczą rodzinną fotografią, którą opatrzyła podpisem: „Łatwe, jak niedzielny poranek”. 

Na zdjęciu blogerka pozuje wraz z mężem i córeczką.  Spędzają spokojny, niedzielny poranek. A wielbicielki Kasi Tusk w komentarzach zachwycały się jej wyczuciem estetyki i niezwykłym kadrem, jaki zamieściła w social media. Niektóre podkreślały, że zazdroszczą jej tak idealnego życia. Najważniejsze, że cała rodzina spędza wspólnie wolny czas. 

„Taaaaaak urocze jest to zdjęcie”, „Miło się na Was patrzy”, „Rodzinnie, ciepło i słodko”, „Ale jesteście piękną rodziną!! Życzę szczęścia 😘😘😘”, czytamy. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.