Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Tusk na pięknych zdjęciach z córeczką i mężem. Już dawno nie pokazała tak wiele!

Blogerka opisała najszczęśliwsze chwile w życiu

Gabriela Czernecka 15 listopada 2019 17:57

Na swoim blogu Make Life Easier Kasia Tusk zamieściła serię pięknych, rodzinnych zdjęć. Mała sesja zdjęciowa, której bohaterami byli jej mąż, córeczka i ich pies Portos towarzyszyła nowego wpisowi blogerki, poświęconemu sztuce tworzenia wspomnień. Książka właśnie o takim tytule stała się inspiracją do upamiętnienia wspólnych chwil na fotografiach. Przy okazji blogerka wyjawiła, jakie były najszczęśliwsze chwile w jej dotychczasowym życiu.

Rodzinne zdjęcia Kasi Tusk z córką i mężem

Kasia Tusk została mamą pod koniec stycznia 2019 roku. Na świat przyszła długo oczekiwana córeczka. Blogerka rzadko dzieli się ze światem zdjęciami swoich najbliższych, woli prezentować w social mediach swoją pracę, a nie to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Od czasu do czasu robi jednak wyjątek. Tak było niedawno, gdy wraz z całą rodziną poleciała do Watykanu, gdzie spotkała się z papieżem Franciszkiem. Obecnie autorka bloga Make Life Easier przebywa w Trójmieście, gdzie mieszka. I to właśnie tam powstała wyjątkowa sesja na plaży.

Kasi Tusk towarzyszy jej mąż, Stanisław Cudny oraz córeczka i ich pies Portos. Gwiazda nie zgadza się na upublicznianie wizerunku swoich bliskich, więc na jej najnowszych fotografiach, wszystkie ujęcia zrobione są w bardzo subtelny sposób. Widać, że zostały wykonane z pewnej odległości i robione tak, by nie pokazywać twarzy. Mimo to trudno nie zauważyć, emanującego z nich ciepła i czułości. Kilka wyjątkowych rodzinnych fotografii macie okazję zobaczyć w naszej galerii, a po więcej zdjeć zapraszamy na bloga Kasi Tusk. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.