Blogerka opisała najszczęśliwsze chwile w życiu

Gabriela Czernecka 15 listopada 2019 17:57

Na swoim blogu Make Life Easier Kasia Tusk zamieściła serię pięknych, rodzinnych zdjęć. Mała sesja zdjęciowa, której bohaterami byli jej mąż, córeczka i ich pies Portos towarzyszyła nowego wpisowi blogerki, poświęconemu sztuce tworzenia wspomnień. Książka właśnie o takim tytule stała się inspiracją do upamiętnienia wspólnych chwil na fotografiach. Przy okazji blogerka wyjawiła, jakie były najszczęśliwsze chwile w jej dotychczasowym życiu.

Rodzinne zdjęcia Kasi Tusk z córką i mężem

Kasia Tusk została mamą pod koniec stycznia 2019 roku. Na świat przyszła długo oczekiwana córeczka. Blogerka rzadko dzieli się ze światem zdjęciami swoich najbliższych, woli prezentować w social mediach swoją pracę, a nie to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Od czasu do czasu robi jednak wyjątek. Tak było niedawno, gdy wraz z całą rodziną poleciała do Watykanu, gdzie spotkała się z papieżem Franciszkiem. Obecnie autorka bloga Make Life Easier przebywa w Trójmieście, gdzie mieszka. I to właśnie tam powstała wyjątkowa sesja na plaży.

Kasi Tusk towarzyszy jej mąż, Stanisław Cudny oraz córeczka i ich pies Portos. Gwiazda nie zgadza się na upublicznianie wizerunku swoich bliskich, więc na jej najnowszych fotografiach, wszystkie ujęcia zrobione są w bardzo subtelny sposób. Widać, że zostały wykonane z pewnej odległości i robione tak, by nie pokazywać twarzy. Mimo to trudno nie zauważyć, emanującego z nich ciepła i czułości. Kilka wyjątkowych rodzinnych fotografii macie okazję zobaczyć w naszej galerii, a po więcej zdjeć zapraszamy na bloga Kasi Tusk. 

1/4
Mąż Kasi Tusk
Copyright @Make Life Easier
1/4

Mąż Kasi Tusk Stanisław Cudny

2/4
Mąż Kasi Tusk
Copyright @Make Life Easier
2/4

Kasia Tusk z córeczką

3/4
Mąż Kasi Tusk
Copyright @Make Life Easier
3/4

Kasia Tusk z córeczką i psem Portosem

4/4
Mąż Kasi Tusk
Copyright @Make Life Easier
4/4

Zdjęcie córeczki Kasi Tusk

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.