Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, Viva! 2008
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi!

Katarzyna Tusk wyznała prawdę o macierzyństwie. Jedna rzecz szokuje

O tym jeszcze nigdy nie mówiła

Aleksandra Frankowska 25 marca 2024 12:50
Kasia Tusk, Katarzyna Tusk, Viva! 2008
Fot. Robert Wolański

Katarzyna Tusk od kilku lat jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch córeczek. Na co dzień bardzo chroni swoją prywatność, a tym bardziej swojej rodziny. Córka premiera tym razem zrobiła jednak wyjątek i na swoim Instagramie opisała rodzinną codzienność. Wyznanie blogerki mocno poruszyło internet, zwłaszcza młode mamy, które bardzo się z nią utożsamiają.

Szczere wyznanie Kasi Tusk

Autorka popularnego bloga Make Life Easier na co dzień łączy swój biznes z wychowywaniem córeczek i rolą żony. Chociaż na co dzień nie opowiada o swojej codzienności rodzinnej, tym razem zaskoczyła. Tusk napisała na swoim profilu, że media społecznościowe kłamią, a ponieważ społeczność do tego przywykła, postanowiła podzielić się kilkoma szczegółami ze swojego prywatnego życia. 

ZOBACZ TEŻ: Teresa Lipowska o swoim stosunku do aborcji i wiary. Szczerze wyznała, co myśli

"Częściej chodzę w legginsach niż w spódnicy. Bardzo nie lubię siebie w związanych włosach, więc jeśli spotkaliście mnie kiedyś na mieście w kitku to znaczy, że nie planowałam tego dnia wychodzić do ludzi, ale jednak coś mnie do tego zmusiło — napisała na swoim profilu.

Kasia Tusk, Stanisław Cudny
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Kasia Tusk o macierzyństwie

Okazuje się, że wyznanie Tusk miało również ciąg dalszy i dotyczyło macierzyństwa. Kasia Tusk jest mamą dwóch dziewczynek i przyznała, że wcale nie jest jej codziennie super łatwo.

"Od czasu pierwszego porodu (tj. pięć i pół roku) ani razu nie udało nam się z mężem spędzić we dwoje więcej niż 12 godzi dziennie, nie mówiąc już o weekendzie. Dzieci rozgrywają nas koncertowo, a my się dajemy"— wyznała blogerka.

CZYTAJ TEŻ: Karol Strasburger o swojej przyszłości w Familiadzie. Wymowny komentarz gospodarza programu

Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeaier

To pierwsze tego typu wyznanie Kasi Tusk. Z pewnością wiele młodych mam się z nią utożsamia i zrozumiało dokładnie, co chciała przekazać. 

Kasia Tusk stylizacje mn
Fot. Piotr Hukalo/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.