O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tak Kasia Kowalska wygląda po tygodniach dramatu. Fani odetchnęli z ulgą

Najgorsze już za nią...

Konrad Szczęsny 24 kwietnia 2020 16:34

Ostatnie tygodnie były dla niej koszmarem. Kasia Kowalska pod koniec marca poinformowała, że jej córka przebywa w ciężkim stanie w jednym ze szpitali w Londynie. Nie ujawniła jednak powodu hospitalizacji Oli. 23-latka została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście obecnie jej stan poprawił się. Artystka opublikowała nawet na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym promiennie się uśmiecha. Fani odetchnęli z ulgą!

Kasia Kowalska na najnowszym zdjęciu. Najgorsze już za nią

47-letnia wokalistka podpisała fotografię po prostu „dzień dobry wszystkim”. Kasia Kowalska pozuje na tarasie swojego domu na warszawskim Żoliborzu i promiennie się uśmiecha. W krótkim czasie fotografię polubiło ponad 6 tysięcy osób, zaś fani w komentarzach nie szczędzą artystce komplementów i wyrazów wsparcia.

„Patrzę na panią i widzę ta młodą dziewczynę z płyty Gemini”, „A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój” (cytat z utworu Budki Suflera „Jest taki samotny dom”), „Taki uśmiech to dobry znak 💚”, „Kasia, jak dobrze Cię zobaczyć!! 🤩😘”, „Witaj Kasiu.Miło Cie widzieć w dobrym humorze.To znaczy,ze wszystko jest coraz lepiej.Pozdrawiam”, podkreślają poruszeni.

Z kolei na jej InstaStories pojawiła się fotografia, na której, uśmiechnięta, pozuje z ukochanym kotem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#dziendobrywszystkim😘

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

Kasia Kowalska, kot Kasi Kowalskiej
Fot. Instagram @kasiakowalskaofficial

Tydzień wcześniej artystka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że stan zdrowia Oli znacząco się poprawił i jej najbliżsi mogli odetchnąć z ulgą.

„Dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę. Ola pomału wraca do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali. Dziękuję za wsparcie. To był ciężki czas, ale wierzymy, że najgorsze za nami”, podkreśliła pod opublikowanym zdjęciem z córką.

Ola Kowalska w szpitalu. Stan zdrowia córki Kasi Kowalskiej

27 marca 2020 roku Kasia Kowalska zamieściła na swoim profilu na Instagramie filmik, w którym poinformowała, że jej córka przebywa w jednym ze szpitali w Londynie w związku. Nie ujawniła jednak powodu hospitalizacji. Nagranie szybko zniknęło jednak z sieci. Wokalistka nie odbierała telefonów i nie publikowała żadnych wieści w mediach społecznościowych.

Bardziej wylewni w rozmowie z dziennikarzami byli jej bliscy znajomi. Stąd wiadomo, że miała trudności w kontaktowaniu się z placówką, w której przebywała Ola. 23-latka w związku z ciężkim stanem zdrowia została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej i była intubowana. Swoją pomoc 47-letniej wokalistce zaoferowała nawet Dominika Kulczyk.

Na szczęście stan zdrowia Oli Kowalskiej poprawił się, córka artystki odzyskała przytomność i wraca do pełni sił. Nie wiadomo jednak, kiedy zobaczy się z ukochaną mamą, ponieważ w całej Europie wciąż obowiązują obostrzenia związane z pandemią koronawirusa...  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.