O TYM SIĘ MÓWI

Córka Kasi Kowalskiej odzyskała przytomność! Powoli wraca do zdrowia

„Jest jeszcze bardzo słaba, ale powinno być już tylko coraz lepiej”

Redakcja VIVA! 19 kwietnia 2020 16:51

W sobotę Kasia Kowalska poinformowała fanów o poprawie stanu zdrowia swojej córki. Ola Kowalska kilka tygodni temu trafiła do szpitala w Londynie. „Dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Czy zgadzam się na jej intubację”, mówiła wówczas artystka. Kasia Kowalska przeżywała ciężkie chwile, czuła się bezsilna. Sytuacji nie poprawiał utrudniony kontakt ze szpitalem. Teraz podziękowała za wsparcie. Jej córka wraca do zdrowia. Pojawiły się też nowe informacje. 

Jak czuje się córka Kasi Kowalskiej? 

Gwiazda nie ukrywa, że wsparcie, które otrzymała od fanów było dla niej bardzo ważne. Ma nadzieję, że Ola najgorsze ma już za sobą. 

,,#dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę #Ola pomału wraca do zdrowia #dziękuję wszystkim ktorzy nam pomagali #dziękuję za wsparcie #to był ciężki czas ale wierzymy ze najgorsze za Nami ...#uważajcienasiebie #dziekuje❤️", napisała gwiazda. 

Według najnowszych informacji opublikowanych przez Super Express, córka Kasi Kowalskiej odzyskała przytomność.

,,Jest jeszcze bardzo słaba, ale powinno być już tylko coraz lepiej. Wprowadzenie w stan śpiączki było po to, by ją podleczyć, a intubowanie, żeby płuca odpoczęły. Pewnie niedługo zostanie odłączona od aparatury, aby mogła zacząć jeść samodzielnie i wracać do sił", mówił w rozmowie z tabloidem przyjaciel gwiazdy. 

Życzymy dużo sił i zdrowia!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.