O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Kowalska walczy o córkę. Wokalistka może liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk

Gwiazda chciała przetransportować Olę do Polski

Olga Figaszewska 7 kwietnia 2020 09:59

Kasia Kowalska drży o życie swojej córki, która w poważnym stanie przebywa w szpitalu w Londynie. Lekarze dzwonią do wokalistki kilka razy w tygodniu, by informować ją o sytuacji. Gwiazda podjęła próbę sprowadzenia swojej córki do Polski. Chciałaby być blisko swojego dziecka. A w pomoc zaangażowała się Dominika Kulczyk.

Kasia Kowalska walczy o życie córki

Jak udało się ustalić dziennikarzom Super Expressu, Kasia Kowalska mogła liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk. Córka wokalistki od ponad tygodnia przebywa w londyńskim szpitalu. Gwiazda chciałaby być blisko swojego dziecka. Tymczasem dzielą ich tysiące kilometrów. Kasia Kowalska czuje się bezsilna.

Dominika Kulczyk chciała wysłać po Olę Kowalską prywatny samolot, który mógłby przetransportować ją do jednego ze szpitali w Polsce.

Pojawiły się pewne komplikacje. Chodzi o stan Oli Kowalskiej, który nie pozawala na podjęcie tych kroków. Niedawno córka wokalistki została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

„Lekarze w Wielkiej Brytanii powiedzieli stanowcze „nie”. Kasia musiała się z tym pogodzić. I tak jest bardzo wdzięczna Dominice Kulczyk, że próbowała pomóc”, wyjaśniło źródło Super Expressu.  

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?