O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Kowalska walczy o córkę. Wokalistka może liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk

Gwiazda chciała przetransportować Olę do Polski

Olga Figaszewska 7 kwietnia 2020 09:59

Kasia Kowalska drży o życie swojej córki, która w poważnym stanie przebywa w szpitalu w Londynie. Lekarze dzwonią do wokalistki kilka razy w tygodniu, by informować ją o sytuacji. Gwiazda podjęła próbę sprowadzenia swojej córki do Polski. Chciałaby być blisko swojego dziecka. A w pomoc zaangażowała się Dominika Kulczyk.

Kasia Kowalska walczy o życie córki

Jak udało się ustalić dziennikarzom Super Expressu, Kasia Kowalska mogła liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk. Córka wokalistki od ponad tygodnia przebywa w londyńskim szpitalu. Gwiazda chciałaby być blisko swojego dziecka. Tymczasem dzielą ich tysiące kilometrów. Kasia Kowalska czuje się bezsilna.

Dominika Kulczyk chciała wysłać po Olę Kowalską prywatny samolot, który mógłby przetransportować ją do jednego ze szpitali w Polsce.

Pojawiły się pewne komplikacje. Chodzi o stan Oli Kowalskiej, który nie pozawala na podjęcie tych kroków. Niedawno córka wokalistki została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

„Lekarze w Wielkiej Brytanii powiedzieli stanowcze „nie”. Kasia musiała się z tym pogodzić. I tak jest bardzo wdzięczna Dominice Kulczyk, że próbowała pomóc”, wyjaśniło źródło Super Expressu.  

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.