O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Kowalska walczy o córkę. Wokalistka może liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk

Gwiazda chciała przetransportować Olę do Polski

Olga Figaszewska 7 kwietnia 2020 09:59

Kasia Kowalska drży o życie swojej córki, która w poważnym stanie przebywa w szpitalu w Londynie. Lekarze dzwonią do wokalistki kilka razy w tygodniu, by informować ją o sytuacji. Gwiazda podjęła próbę sprowadzenia swojej córki do Polski. Chciałaby być blisko swojego dziecka. A w pomoc zaangażowała się Dominika Kulczyk.

Kasia Kowalska walczy o życie córki

Jak udało się ustalić dziennikarzom Super Expressu, Kasia Kowalska mogła liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk. Córka wokalistki od ponad tygodnia przebywa w londyńskim szpitalu. Gwiazda chciałaby być blisko swojego dziecka. Tymczasem dzielą ich tysiące kilometrów. Kasia Kowalska czuje się bezsilna.

Dominika Kulczyk chciała wysłać po Olę Kowalską prywatny samolot, który mógłby przetransportować ją do jednego ze szpitali w Polsce.

Pojawiły się pewne komplikacje. Chodzi o stan Oli Kowalskiej, który nie pozawala na podjęcie tych kroków. Niedawno córka wokalistki została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

„Lekarze w Wielkiej Brytanii powiedzieli stanowcze „nie”. Kasia musiała się z tym pogodzić. I tak jest bardzo wdzięczna Dominice Kulczyk, że próbowała pomóc”, wyjaśniło źródło Super Expressu.  

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.