O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Kowalska walczy o córkę. Wokalistka może liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk

Gwiazda chciała przetransportować Olę do Polski

Olga Figaszewska 7 kwietnia 2020 09:59

Kasia Kowalska drży o życie swojej córki, która w poważnym stanie przebywa w szpitalu w Londynie. Lekarze dzwonią do wokalistki kilka razy w tygodniu, by informować ją o sytuacji. Gwiazda podjęła próbę sprowadzenia swojej córki do Polski. Chciałaby być blisko swojego dziecka. A w pomoc zaangażowała się Dominika Kulczyk.

Kasia Kowalska walczy o życie córki

Jak udało się ustalić dziennikarzom Super Expressu, Kasia Kowalska mogła liczyć na wsparcie Dominiki Kulczyk. Córka wokalistki od ponad tygodnia przebywa w londyńskim szpitalu. Gwiazda chciałaby być blisko swojego dziecka. Tymczasem dzielą ich tysiące kilometrów. Kasia Kowalska czuje się bezsilna.

Dominika Kulczyk chciała wysłać po Olę Kowalską prywatny samolot, który mógłby przetransportować ją do jednego ze szpitali w Polsce.

Pojawiły się pewne komplikacje. Chodzi o stan Oli Kowalskiej, który nie pozawala na podjęcie tych kroków. Niedawno córka wokalistki została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej.

„Lekarze w Wielkiej Brytanii powiedzieli stanowcze „nie”. Kasia musiała się z tym pogodzić. I tak jest bardzo wdzięczna Dominice Kulczyk, że próbowała pomóc”, wyjaśniło źródło Super Expressu.  

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.