Kasia Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
z życia gwiazd

Kasia Kowalska samotnie wychowała syna. Dziś Ignacy ma 16 lat, bardzo wspiera swoją mamę i starszą siostrę

To istna kopia artystki! Pójdzie w jej ślady?

Marcjanna Maryszewska 13 czerwca 2024 16:44
Kasia Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Kasia Kowalska doczekała się dzieci z dwójką mężczyzn: 27-letnią Aleksandrę oraz 16-letniego Ignacego. Nastolatek to owoc dawnej miłości artystki z perkusistą Marcinem Ułanowskim. Para rozstała się, gdy miał on zaledwie trzy latka. Wokalistka od początku była zaniepokojona podejściem ojca chłopca do kwestii rodzicielstwa...

Kasia Kowalska samotnie wychowała syna. Ignacy jest już nastolatkiem

Sukcesy muzyczne Kasi Kowalskiej nigdy nie szły w parze ze szczęściem w miłości. Jej utwory podbijały listy przebojów a grono fanów powiększało się z każdym dniem — jednak prywatnie los dość mocno ją doświadczył. Pierwszy poważny związek artystka stworzyła z Kostkiem Joriadisem, założycielem zespołu Human. Związek zakończył się tuż po narodzinach córki Oli, a kulminacja medialnego konfliktu całej trójki miała miejsce kilka miesięcy temu za sprawą wywiadu udzielonego przez muzyka.

Kasia Kowalska, Aleksandra Kowalska, VIVA! 17/2018

Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Los uśmiechnął się do samotnej Kasi jakiś czas później. To wtedy wokalistka poznała Marcina Ułanowskiego, z którym weszła w kolejną relację. Zakochanych połączyła pasja do muzyki. Poważnie myśleli o wspólnej przyszłości, a już w 2008 r. powitali na świecie swojego wspólnego syna Ignacego.

Tuż po narodzinach dziecka pojawiły się pierwsze problemy. Kasia Kowalska nie ukrywała, że jej partner ma problem z odnalezieniem się w nowej roli. "Takiemu mężczyźnie trudno odnaleźć się w rytmie zmieniania niemowlęciu pieluszek, karmienia go, usypiania. Modlę się, by Marcin odnalazł radość bycia ojcem. Czekam na moment, kiedy obudzi się w nim miłość do dziecka. Chciałabym, żeby mnie wspierał" — wyznała w rozmowie z Galą.

Kasia Kowalska, Ignacy Ułanowski, syn Kasi Kowalskiej
Fot. Instagram @kasiakowalska

Syn Kasi Kowalskiej zaraża pasją mamę, jego idolem jest znany piłkarz

Drogi Kasi Kowalskiej i Marcina Ułanowskiego rozeszły się oficjalnie w 2011 r. Wokalistka odsunęła karierę na bok i skupiła się na wychowywaniu 3-letniego syna oraz jego nastoletniej wówczas siostry. Teraz Ignacy sam jest nastolatkiem, a przede wszystkim największą dumą sławnej mamy! Na Instagramie znajduje się pełno ich wspólnych kadrów.

Z udokumentowanych na zdjęciach wspomnień możemy dowiedzieć się, że najmłodsza pociecha artystki to zagorzały fan piłki nożnej oraz Roberta Lewandowskiego, którego miał szansę spotkać w 2016 r. na zgrupowaniu piłkarskiej kadry. Gwiazda także zapałała sympatią do tego sportu, a co jakiś czas we dwójkę starają się próbować nowych aktywności fizycznych.

Kasia Kowalska, Ignacy Ułanowski, syn Kasi Kowalskiej i Robert Lewandowski
Fot. Instagram @kasiakowalskaofficial

Ignacy to także ulubieniec swojej przyrodniej siostry. Ignacy i Ola zbudowali wyjątkową więź i wiedzą, że mogą na sobie polegać w każdej sytuacji. Syn Kasi Kowalskiej wykazuje się niebywałą dojrzałością jak na swój wiek oraz stara się wspierać kobiecą część rodziny. Na dodatek jest do nich niezwykle podobny!  

Kasia Kowalska z dziećmi: Ola Kowalska, Ignacy Ułanowski, 16.08.2018 r. 

Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.