4 / 5
Copyright @East News

Wdowa po Patricku Swayze ponownie wyszła za mąż

 

Lisa Niemi 25 maja 2014 roku wyszła za mąż za... milionera z branży jubilerskiej, Alberta DePrisco. Gdy szum związany ze sprzedażą ukochanego rancza aktora przybrał w mediach ogromne rozmiary, zaczęła pokrętnie tłumaczyć, że nie miała pojęcia o planach urządzenia w tym miejscu muzeum poświęconego pamięci Patricka Swayze. Nikt w jej zapewnienia nie uwierzył.

 

Jej zachowanie to bolesny policzek dla fanów Patricka, a zatrzymanie dla siebie wszystkich pieniędzy ze sprzedaży rancza pokazuje, że ta kobieta ma serce z lodu”, skomentował dobitnie na łamach mediów całe zamieszanie jeden z przyjaciół aktora.

 

Rodzina Patricka Swayze podkreślała, że przecież Lisa Niemi jako żona milionera z pewnością nie może narzekać na brak pieniędzy. Jej zachowanie odczytano zatem jako wyraz czystego wyrachowania.

 

(na zdjęciu: Patrick Swayze w 2005 roku)

 

Polecamy też: Już wkrótce nowa wersja kultowego „Dirty Dancing”. Czym nas zaskoczy? Zobacz zwiastun!

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!