Sabina Zięba 27 kwietnia 2017 06:00
1/6
Copyright @Materiały prasowe
1/6

"Dirty Dancing" z 1987 roku, mimo niepochlebnych opinii ówczesnych krytyków filmowych, stał się kultowym obrazem lat 80. Ten niskobudżetowy film niezależnego studia Vestron Pictures zarobił na samej sprzedaży biletów kinowych 170 mln dolarów. Melodramat również jako pierwszy przekroczył granicę miliona dolarów wpływów z wypożyczalni wideo. Do tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością, a relacja bohaterów uchodzi za przykład idealnej miłości, która potrafi wszystko przezwyciężyć. Takie cytaty, jak "Boję się tego, co zobaczyłam, tego, co zrobiłam, tego, kim jestem. A najbardziej ze wszystkiego boję się wyjść z tego pokoju i nigdy więcej w swoim życiu nie czuć się tak jak wtedy, kiedy jestem z tobą" niektórych do dziś momentalnie wzruszają, a piosenka "The Time of My Life" od razu przywodzi na myśl scenę, w której główna bohaterka w trakcie słynnego układu wskakuje na Patricka Swayze.

Polecamy też: „Dirty Dancing” powraca po 30 latach! Kto zastąpi w remake'u kultowego filmu Patricka Swayze i Jennifer Grey?

Nie dziwi więc fakt, że producenci postanowili odświeżyć popularne dzieło, lecz tym razem w formie... serialu! Kilka tygodni temu stacja ABC zapowiedziała, że jest w trakcie realizacji produkcji, którą na szklanym ekranie można będzie zobaczyć za miesiąc, bo od 24 maja. Poznaliśmy już odtwórców głównych ról, czyli Abigailę Breslin i Colta Prattesa. Teraz do mediów wyciekły zdjęcia, a także nowy zwiastun, który prezentujemy poniżej.

Polecamy też: „Patrick Swayze odczuwał niewyobrażalny ból”. Gwiazda „Dirty Dancing” zdradza sekret z planu filmu wszech czasów

Przypominamy również trailer filmu z 1987 roku:

Czy nowy serial dorówna dziełu sprzed trzydziestu lat? Wkrótce będziemy mieli okazję się przekonać. A tymczasem w naszej galerii prezentujemy ujęcia z planu nowego serialu.

2/6
Copyright @Instagram
2/6
4/6
Copyright @Instagram
4/6

Na zdjęciu główni bohaterowie serialu, odtwórcy roli Johnnego i Baby.

Polecamy też: Sugerowano by go spalić, a stał się hitem pokolenia. Kultowy „Dirty Dancing” właśnie skończył 30 lat

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…