Zobacz zwiastun!

Sabina Zięba 27 kwietnia 2017 06:00

"Dirty Dancing" z 1987 roku, mimo niepochlebnych opinii ówczesnych krytyków filmowych, stał się kultowym obrazem lat 80. Ten niskobudżetowy film niezależnego studia Vestron Pictures zarobił na samej sprzedaży biletów kinowych 170 mln dolarów. Melodramat również jako pierwszy przekroczył granicę miliona dolarów wpływów z wypożyczalni wideo. Do tej pory cieszy się niesłabnącą popularnością, a relacja bohaterów uchodzi za przykład idealnej miłości, która potrafi wszystko przezwyciężyć. Takie cytaty, jak „Boję się tego, co zobaczyłam, tego, co zrobiłam, tego, kim jestem. A najbardziej ze wszystkiego boję się wyjść z tego pokoju i nigdy więcej w swoim życiu nie czuć się tak jak wtedy, kiedy jestem z tobą” niektórych do dziś momentalnie wzruszają, a piosenka The Time of My Life od razu przywodzi na myśl scenę, w której główna bohaterka w trakcie słynnego układu wskakuje na Patricka Swayze.
Nie dziwi więc fakt, że producenci postanowili odświeżyć popularne dzieło, lecz tym razem w formie... serialu! Kilka tygodni temu stacja ABC zapowiedziała, że jest w trakcie realizacji produkcji, którą na szklanym ekranie można będzie zobaczyć za miesiąc, bo od 24 maja. Poznaliśmy już odtwórców głównych ról, czyli Abigailę Breslin i Colta Prattesa. Teraz do mediów wyciekły zdjęcia, a także nowy zwiastun, który prezentujemy poniżej.
Przypominamy również trailer filmu z 1987 roku:

Czy nowy serial dorówna dziełu sprzed trzydziestu lat? Wkrótce będziemy mieli okazję się przekonać. A tymczasem w naszej galerii prezentujemy ujęcia z planu nowego serialu.

1/6
Copyright @Materiały prasowe
1/6

2/6
Copyright @Instagram
2/6

3/6
Copyright @Materiały prasowe
3/6

4/6
Copyright @Instagram
4/6

Na zdjęciu główni bohaterowie serialu, odtwórcy roli Johnnego i Baby.

5/6
Copyright @Instagram
5/6

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.