Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła wystąpi w Tańcu z gwiazdami?! „Myślę, że to całkiem prawdopodobne’’ 

Zdradzona żona skoczka zrobi karierę?

Damian Duda 18 maja 2018 07:31
Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe

Justyna Żyła podbije polski show-biznes? Na to pytanie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi, jednak trzeba przyznać, że porzucona żona Piotra Żyły wie nie tylko, jak wykorzystać swoje pięć minut w mediach. Ale również jak je przedłużyć. Kiedy kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się doniesienia, że skoczek porzucił rodzinę i wyprowadził się z domu, wszyscy stanęli po stronie Justyny. A sportowiec został skazany na medialny lincz. Żona Piotra Żyły zaistniała w świadomości milionów Polaków i, jak się okazuje, ma szansę pozostać w niej na dłużej... Wykorzysta tę szansę? 

Żona Żyły wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

To, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się nieprawdopodobne, może się ziścić. Porzucona Justyna Żyła wkroczyła do show-biznesu z impetem. Wpisy, w których opisywała szczegóły rozstania z mężem, wzbudzały bardzo skrajne emocje. Część internautów nie widziała w tym nic złego, dopingując żonę skocza do walki o siebie i dzieci. Drudzy nie zostawili na kobiecie sportowca suchej nitki. Po co opowiadać o życiu prywatnym w mediach? —pytali. Jednak krytyka jej nie przeszkadza — wręcz przeciwnie. 

Najlepszym dowodem na to jest najnowsza okładka magazynu Playboy, na którego łamach wystąpiła w nagiej sesji. Jak zapowiada prasa kolorowa, to nie koniec jej obecności w mediach. Jest spora szansa, że żona Piotra wystąpi... w tanecznym hicie Polsatu.

„Odnośnie do potencjalnego udziału pani Justyny w programach telewizyjnych takich jak Taniec z gwiazdami, myślę, że jest to całkiem prawdopodobne. Ten i podobne formaty w zasadzie wyczerpały już zasób gwiazd, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Zarówno sesja w Playboyu, jak i program taneczny, opierają się na cielesności, widziałbym więc tutaj taką możliwość’’, powiedział w rozmowie z Super Expressem medioznawca Marcin Sankiewicz.

Media zauważają, że żona Piotra Żyły mogłaby odnieść sukces w programie, przypominając inne kobiety, które znalazły się na życiowym zakręcie. To właśnie Taniec z gwiazdami pomógł im „odnaleźć kobiecość’’ i zmienić swoje życie o 180 stopni — nie tylko zawodowe.

Chcielibyście zobaczyć Justynę Żyłę na tanecznym parkiecie? 

Justyna Żyła, Piotr Żyła
Fot. East News

Piotr Żyła
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…