Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Justyna Żyła wystąpi w Tańcu z gwiazdami?! „Myślę, że to całkiem prawdopodobne’’ 

Zdradzona żona skoczka zrobi karierę?

Damian Duda 18 maja 2018 07:31
Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe

Justyna Żyła podbije polski show-biznes? Na to pytanie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi, jednak trzeba przyznać, że porzucona żona Piotra Żyły wie nie tylko, jak wykorzystać swoje pięć minut w mediach. Ale również jak je przedłużyć. Kiedy kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się doniesienia, że skoczek porzucił rodzinę i wyprowadził się z domu, wszyscy stanęli po stronie Justyny. A sportowiec został skazany na medialny lincz. Żona Piotra Żyły zaistniała w świadomości milionów Polaków i, jak się okazuje, ma szansę pozostać w niej na dłużej... Wykorzysta tę szansę? 

Żona Żyły wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

To, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się nieprawdopodobne, może się ziścić. Porzucona Justyna Żyła wkroczyła do show-biznesu z impetem. Wpisy, w których opisywała szczegóły rozstania z mężem, wzbudzały bardzo skrajne emocje. Część internautów nie widziała w tym nic złego, dopingując żonę skocza do walki o siebie i dzieci. Drudzy nie zostawili na kobiecie sportowca suchej nitki. Po co opowiadać o życiu prywatnym w mediach? —pytali. Jednak krytyka jej nie przeszkadza — wręcz przeciwnie. 

Najlepszym dowodem na to jest najnowsza okładka magazynu Playboy, na którego łamach wystąpiła w nagiej sesji. Jak zapowiada prasa kolorowa, to nie koniec jej obecności w mediach. Jest spora szansa, że żona Piotra wystąpi... w tanecznym hicie Polsatu.

„Odnośnie do potencjalnego udziału pani Justyny w programach telewizyjnych takich jak Taniec z gwiazdami, myślę, że jest to całkiem prawdopodobne. Ten i podobne formaty w zasadzie wyczerpały już zasób gwiazd, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Zarówno sesja w Playboyu, jak i program taneczny, opierają się na cielesności, widziałbym więc tutaj taką możliwość’’, powiedział w rozmowie z Super Expressem medioznawca Marcin Sankiewicz.

Media zauważają, że żona Piotra Żyły mogłaby odnieść sukces w programie, przypominając inne kobiety, które znalazły się na życiowym zakręcie. To właśnie Taniec z gwiazdami pomógł im „odnaleźć kobiecość’’ i zmienić swoje życie o 180 stopni — nie tylko zawodowe.

Chcielibyście zobaczyć Justynę Żyłę na tanecznym parkiecie? 

Justyna Żyła, Piotr Żyła
Fot. East News

Piotr Żyła
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.