O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła pozuje nago na okładce Playboya!

Co zdradziła na temat łączących ich relacji?

Olga Figaszewska 11 maja 2018 10:30

To było najgłośniejsze, medialne rozstanie tego roku. A teraz... Justyna Żyła wzięła udział w rozbieranej sesji! Tak. Żona Piotra Żyły pojawiła się na okładce Playboya! Dlaczego zdecydowała się na takim krok? Co powiedziała na temat męża?

Justyna Żyła w Playboyu

Żona Piotra Żyły zachwyca w rozbieranej sesji Playboya. Góralska chata, nagość, zmysłowa koronkowa bielizna... Widać, że nie wstydzi się swojego ciała.  Na stronie magazynu dowiadujemy się, że po rozpadzie małżeństwo kobieta szuka siebie na nowo. A dowodem na to jest odważna sesja. W wywiadzie, wypowiedziała się na temat łączących ją relacji z mężem.

„Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało”, zaznacza.

Czy tą sesją zdjęciową chciała coś udowodnić nie tylko sobie, a także Piotrowi Żyle?

Kryzys w małżeństwie Żyłów

Przypomnijmy, że w lutym żona Piotra Żyły zamieściła na swoim Instagramie niezwykle emocjonalny wpis, z którego wynikało, że małżeństwo przechodzi poważny kryzys. „Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać”, napisała. W mediach zawrzało.

Podobno od czerwca Piotr Żyła nie mieszkał już w domu, który wspólnie z żoną kupili trzy lata temu w Wiśle.

Po pewnym czasie sytuację skomentował sam skoczek: „Odpowiadając na ostatnie publikacje mojego małżeństwa i rodziny, chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny”.

Jeszcze niedawno w rozmowie z Fleszem, Justyna Żyła mówiła, że chciałaby walczyć o małżeństwo.

„Wierzę w słowa przysięgi małżeńskiej i w to, że mój mąż zrozumie, że rodzina to najwyższa wartość i warto o nią walczyć”.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.