Co zdradziła na temat łączących ich relacji?

Olga Figaszewska 11 maja 2018 10:30

To było najgłośniejsze, medialne rozstanie tego roku. A teraz... Justyna Żyła wzięła udział w rozbieranej sesji! Tak. Żona Piotra Żyły pojawiła się na okładce Playboya! Dlaczego zdecydowała się na takim krok? Co powiedziała na temat męża?

Justyna Żyła w Playboyu

Żona Piotra Żyły zachwyca w rozbieranej sesji Playboya. Góralska chata, nagość, zmysłowa koronkowa bielizna... Widać, że nie wstydzi się swojego ciała.  Na stronie magazynu dowiadujemy się, że po rozpadzie małżeństwo kobieta szuka siebie na nowo. A dowodem na to jest odważna sesja. W wywiadzie, wypowiedziała się na temat łączących ją relacji z mężem.

„Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało”, zaznacza.

Czy tą sesją zdjęciową chciała coś udowodnić nie tylko sobie, a także Piotrowi Żyle?

Kryzys w małżeństwie Żyłów

Przypomnijmy, że w lutym żona Piotra Żyły zamieściła na swoim Instagramie niezwykle emocjonalny wpis, z którego wynikało, że małżeństwo przechodzi poważny kryzys. „Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać”, napisała. W mediach zawrzało.

Podobno od czerwca Piotr Żyła nie mieszkał już w domu, który wspólnie z żoną kupili trzy lata temu w Wiśle.

Po pewnym czasie sytuację skomentował sam skoczek: „Odpowiadając na ostatnie publikacje mojego małżeństwa i rodziny, chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny”.

Jeszcze niedawno w rozmowie z Fleszem, Justyna Żyła mówiła, że chciałaby walczyć o małżeństwo.

„Wierzę w słowa przysięgi małżeńskiej i w to, że mój mąż zrozumie, że rodzina to najwyższa wartość i warto o nią walczyć”.

1/4
Justyna Żyła na okładce Playboya
Copyright @Playboy/materiały prasowe
1/4

2/4
Copyright @Instagram
2/4

3/4
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Copyright @Facebook @Piotr Żyła
3/4

4/4
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
4/4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.