Związek pary wciąż wzbudza kontrowersje

Gabriela Czernecka 9 marca 2018 19:45

Związek Piotra Żyły i Justyny Żyły to już przeszłość? Para od kilku dni rozmawia ze sobą jedynie za pośrednictwem social mediów. „Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Zostałem zmuszony do przeprowadzki”, pisał Piotr Żyła o rozstaniu z żoną. Rozstanie pary skomentował teraz znajomy pary, mówiąc że skoczek nie interesuje się dziećmi. Jak jest naprawdę? 

Piotr Żyła i Justyna Żyła: rozstanie pary

Problemy w związku Piotra i Justyny Żyłów zaczęły się ponad rok temu. Skoczek podobno poinformował wówczas żonę, że darzy uczuciem inną kobietę. Para próbowała zażegnać kryzys w tajemnicy, ratując małżeństwo dla dobra dzieci.

Justyna Żyła w końcu nie wytrzymała i wystawiła mężowi walizki za drzwi: „Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać”, napisała na Instagramie Justyna Żyła.

 „No i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu”, odpowiedział na to Piotr Żyła komentując słowa żony. 

Piotr Żyła nie interesuje się dziećmi? 

Internetowe przepychanki małżeństwa oburzyły opinię publiczną. Pytania o ich rozstanie wciąż nie milkną. Co więcej, pojawiają się kolejne głosy osób z otoczenia pary, które komentują rozstanie Żyłów. Teraz głos zabrał jeden z kolegów pary, mówiąc: „Piotrek sypnie groszem na dzieci i tu nie można mu nic zarzucić, ale poza tym wcale się nimi interesuje. Karolinka i Kubuś widują go tylko wtedy, kiedy Justyna wyprosi u niego spotkanie”, cytuje swojego informatora Fakt.

Jego wersję wydarzeń podtrzymuje sama Justyna Żyła, która ma o to żal do męża: „Zamiast zajmować się od czasu do czasu dziećmi, woli wyjeżdżać z dziewczyną. A przecież mu tego nie utrudniam, nawet sama proponuję”, wyznała w rozmowie z Faktem.

Piotr Żyła o rozstaniu i dzieciach wypowiedział się w swoich mediach społecznościowych już jakiś czas temu: „Starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach”, pisze. To, czy faktycznie zajmuje się dziećmi, Justyna Żyła już kilka dni temu poddawała w wątpliwość. 

Dzieci Piotra Żyły: Jakub i Karolina

Przypomnijmy, że Piotr Żyła i Justyna Żyła są rodzicami 11-letniego syna Jakuba oraz 6-letnią córkę Karolinę. Podobno to ze względu na syna Justyna Żyła zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach małżeńskich w social mediach. To właśnie syn Piotra Żyły w jednym z artykułów przeczytał, że skoczek po powrocie z Korei Południowej został odebrany przez jakąś tajemniczą kobietę.

Jak na razie nie wiadomo, czy para ostatecznie zdecyduje się na rozwód. Na pewno zarówno dla nich, jak i ich dzieci rozpoczął się właśnie bardzo trudny okres w życiu. Kto ma rację w tym sporze? To wiedzą jedynie sami zainteresowani. Miejmy tylko nadzieję, że w dalszych kłótniach para będzie miała na celu dobro przede wszystkim swoich dzieci.  

1/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
1/5

Piotr Żyła i Justyna Żyła rozstali się w atmosferze skandalu. Problemy w związku pary ujrzały światło dzienne kilka dni temu. Żona Piotra Żyły napisała na Instagramie, że skoczek ma kochankę. Od tamtej pory awantura między byłymi kochankami toczy się publicznie, bo ci rozmawiają ze sobą jedynie poprzez social media.

2/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Copyright @Facebook @Piotr Żyła
2/5

Piotr Żyła i Justyna Żyła są małżeństwem od 2006 roku. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - jedenastoletniego syna Jakuba oraz sześcioletnią córkę Karolinę. Czy parze uda się naprawić łączące ich relacje

3/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Copyright @Facebook @Piotr Żyła
3/5

Jeszcze w maju ubiegłego roku wydawało się, że w rodzinie Żyłów wszystko jest w jak w najlepszym porządku. Jak widać, były to tylko pozory.

4/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram,@justynazyla
4/5

Znajomi pary twierdzą, że mimo napiętej sytuacji, żona skoczka nie traci nadziei, że jeszcze do siebie wrócą i uda im się naprawić to, co w ostatnim czasie zepsuli.

5/5
Piotr Żyła
Copyright @East News
5/5

Czy parze uda się naprawić łączące ich relacje?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.