Sekrety małżeństwa Żyłów wychodzą na jaw

Gabriela Czernecka 2 marca 2018 12:20

Piotr Żyła i Justyna Żyła rozstali się w atmosferze skandalu. Problemy w związku pary ujrzały światło dzienne kilka dni temu. Żona Piotra Żyły napisała na Instagramie, że skoczek ma kochankę. Od tamtej pory awantura między małżonkami toczy się publicznie, bo ci rozmawiają ze sobą jedynie poprzez oświadczenia opublikowane w social mediach. Związek Żyłów skomentowali już znajomi pary, a nawet Adam Małysz. Jakie sekrety skrywa małżeństwo Piotra Żyły?

Problemy małżeńskie Piotra Żyły

Piotr Żyła rozstał się z żoną. Nie byłoby w tym nic aż tak szokującego, gdyby nie fakt, że na Instagramie Justyny Żyły pojawił się wpis: „Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. (…) Uprzejmie poinformował mnie, że ma kochankę”. Te słowa zszokowały fanów skoczka. Gdy żona sportowca nie witała go po powrocie z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang, już było wiadomo, że za tym stoi pewna historia.

Justyna Żyła wprost poinformowała internautów, że jej mąż zostawił ją i dzieci. „Łzy wrócą któregoś dnia do tego, kto je spowodował”, napisała na Instagramie. W niedzielne popołudnie Justyna Żyła znów zamieściła post na Instagramie. 

„Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności”, napisała. 

Piotr Żyła o rozpadzie małżeństwa

Na słowa skoczka długo nie trzeba było czekać.  Piotr Żyła opublikował oświadczenie, w którym odniósł się do słów żony: „no i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo, a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziwe. moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu”, napisał.

Skoczek skomentował także plotki o domniemanej kobiecie, która miałaby rozbić jego małżeństwo: „Nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach”, czytamy.

Piotr Żyła nie zamierza jednak komentować już wpisów małżonki przez media: „Proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem”, napisał. 

Adam Małysz o małżeństwie Żyłów

Jego oświadczenie skomentowała oczywiście żona, pisząc w komentarzu: „Piotrek, to nie pisałeś ty po pierwsze a po drugie to sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wyglada. Powodzenia”. Rozstanie Żyłów skomentował także Adam Małysz, dla którego Justyna jest kuzynką, ale sportowiec zrobił to bardzo dyplomatycznie: „Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska’’. 

Zdaniem Małysza zamieszanie wokół Żyły nie miało wpływy na jego kondycję. „W Korei nie było widać po nim żadnego przygnębienia. Wiadomo, że wewnętrznie przeżywał, iż skacze gorzej niż inni reprezentanci, ale nie dawał tego po sobie poznać’’, zaznaczył Małysz.

Sekrety małżeństwa Żyłów

Jeszcze w maju ubiegłego roku wydawało się, że w rodzinie Żyłów wszystko jest w jak w najlepszym porządku. Jak widać, były to tylko pozory. Podobno od czerwca 2017 roku Piotr Żyła nie mieszka w domu, który wspólnie z żoną kupili trzy lata temu w Wiśle.

„Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różna podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć”, wyznała znajoma pary w szczerym wywiadzie dla WP Kobieta.

Przypomnijmy, że Piotr Żyła i Justyna Żyła są małżeństwem od 2006 roku. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - jedenastoletniego syna Jakuba oraz sześcioletnią córkę Karolinę. Czy parze uda się naprawić łączące ich relacje?  

1/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
1/5

Problemy w związku Żyłów miały pojawić się już w ubiegłym roku. Podobno od czerwca Piotr Żyła nie mieszka już w domu, który wspólnie z żoną kupili trzy lata temu w Wiśle. „Obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różna podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć”.

2/5
Piotr Żyła, Adam Małysz
Copyright @Instagram @piotr_zyla_official
2/5

Super Express postanowił skontaktować się z dyrektorem Polskiego Związku Narciarskiego, Adamem Małyszem, który prywatnie jest kuzynem Justyny Żyły. Były skoczek nie chciał wypowiadać się na temat życia prywatnego Piotr. „Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moją kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska’’, podkreślił w rozmowie z dziennikiem.

3/5
Copyright @Instagram
3/5

O kryzysie w małżeństwie Justyny i Piotra Żyłów mówi się od kilku dni. Do te pory rozmawiają ze sobą jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

4/5
Piotr Żyła
Copyright @East News
4/5

Czy parze uda się naprawić łączące ich relacje?

5/5
Narciarskie WAGs, Piotr Żyła, Justyna Lazar-Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
5/5

Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci: jedenastoletniego syna Jakuba oraz sześcioletnią córkę Karolinę.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.