Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła odpowiada mężowi: „Sam wiesz, jak to dobro dzieci u Ciebie wygląda”

Czy parze uda się dojść do porozumienia?

Olga Figaszewska 27 lutego 2018 09:40
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram,@justynazyla

Piotr Żyła w poniedziałek wydał oficjalne oświadczenie, w którym odniósł się do zarzutów o porzucenie swojej rodziny i zdradę. Na odpowiedź żony skoczka nie trzeba było długo czekać. Jak skomentowała jego wpis na Instagramie?

Piotr Żyła rozstał się z żoną

Po tym, jak Justyna Żyła opublikowała w weekend serię poruszających wpisów na Instagramie, w sieci zawrzało. Nikt nie chciał wierzyć, że po wielu latach ich szczęśliwe małżeństwo się rozpada. Z informacji podanych przez żonę Piotra Żyły wynika, że powodem przede wszystkim była zdrada.

„Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różna podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć”, wyznała w ostatnim wywiadzie dla WP Kobieta Justyna Żyła.

Podkreśla, że zawsze starała się go wspierać, broniła, stała za nim murem. Zaznacza, że nigdy nie chciała zaszkodzić karierze Piotra, ale w końcu postanowiła przerwać milczenie. „Już nie chodzi tylko o to, jak mnie potraktował, ale też o nasze dzieci - nie wiem, czy zasługują na to, żeby on był ich ojcem. Chciałam po prostu, żeby wiedział, jaką krzywdę zrobił dzieciom”, dodaje.

Piotr Żyła wydał oświadczenie

W poniedziałek Piotr Żyła w końcu postanowił odnieść się do tych zarzutów. Podkreślił, że informacje, które pojawiły się w sieci nie są prawdziwe. Potwierdził, że nie mieszka już z rodziną, małżeństwo rozpadło się dawno temu, a wpisów swojej żony nie zamierza komentować. O co tak naprawdę chodzi?

„no i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem”, napisał skoczek. 

Justyna Żyła odpowiada mężowi

W większości przypadków, fani skoczka stanęli po jego stronie. Wśród wielu komentarzy, znalazł się również wpis jego żony. Justyna Żyła odpowiedziała mężowi: „Piotrek ,to nie pisałeś ty po pierwsze a po drugie to sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wyglada. Powodzenia”.

Internauci sugerują parze, by postarali się wyjaśnić wszystko między sobą. Widać, że wciąż działają pod wpływem silnych emocji. Czy małżeństwo dojdzie do porozumienia? 

Odpowiedź Justyny Żyły, Piotr Żyła
Fot. Instagram/@Piotr Żyła

Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…