Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki wrócili do siebie
Fot. AKPA Kurnikowski
O TYM SIĘ MÓWI

To już koniec. Smutne wieści o Julii Wieniawie i Nikodemie Rozbickim

Związek pary przeszedł do historii

Olga Figaszewska 19 czerwca 2024 08:02
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki wrócili do siebie
Fot. AKPA Kurnikowski

Julia Wieniawa pojawiła się na jednym z branżowych eventów. W jednym z wywiadów uchyliła rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. Artystka ujawniła prawdę na temat związku z Nikodemem Rozbickim. Przyznała, że ich drogi się rozeszły.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się

O związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego mówiło się od dawna. Tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. W ich relacji nie brakowało zakrętów. Pod koniec 2022 roku ich drogi się rozeszły, jednak pół roku później znów byli widziani u swojego boku. W rozmowie z dziennikarzami potwierdzili wielkie wieści. Wtedy dali sobie kolejną szansę. „Jesteśmy razem. Myślałem, że dało się domyślić już jakiś czas temu. Wydarzyło się to zupełnie normalnie. To są nasze sprawy, ale jest dobrze”, komentowała wówczas aktorka w rozmowie z Pomponikiem.

Okazuje się, że nad ich relacją zawisły czarne chmury. Związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego przeszedł do historii? Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy podczas Gali Gwiazd Plejady.

Julia Wieniawa , Nikodem Rozbicki, 03.09.2021 Krakow 14. Mastercard OFF CAMER
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST nEWS

Julia Wieniawa , Nikodem Rozbicki, 03.09.2021 Krakow 14. Mastercard OFF CAMER

Julia Wieniawa potwierdza medialne doniesienia

Artystka została wyróżniona nagrodą Gwiazdy Na Czasie. Na czerwonym dywanie pojawiła się sama, a od pewnego czasu spekulowano o rozstaniu pary. Nikodem Rozbicki od pewnego czasu przebywa w USA, gdzie rozwija swój talent. Z kolei Julia Wieniawa angażuje się w kolejne projekty i buduje swoją karierę w Polsce. "Dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza. Jest osobą, która wymaga dużo uczucia i atencji, ale też fizycznej bliskości, a tego nie dostaje. Jak sama twierdzi, w zasadzie są już tylko przyjaciółmi", pisał Super Express powołując się na swojego informatora. 

Jeden z dziennikarzy Pomponika postanowił zapytać artystkę o to, co dzieje się w jej życiu uczuciowym i czy plotki na temat jej zakończonej relacji z partnerem są prawdziwe. Wokalistka rozwiała wszelkie wątpliwości, odpowiadając: „Chyba to prawda”. Na pytanie, czy jest singielką wyznała krótko: „No tak”.

Tak o miłości Julia Wieniawa mówiła niedawno w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY!: "Kiedy wracam do pustego domu, cisza bywa głośniejsza niż krzyk. Borykam się z tym od lat. Jestem uzależniona od bycia zakochaną, ale tak naprawdę nie wiem, czym jest miłość. Miłość prawdziwa, wieloletnia. W mojej rodzinie wszyscy są po rozwodach. Boję się ślubu, bo kojarzy mi się z rozwodem, intercyzą i innymi negatywnymi pojęciami. To jest mój problem. Kiedy mija euforia zakochania, wpadam w panikę, bo nie wiem, jak to wspólne codzienne życie powinno wyglądać. Nie mam wzorców. Moi rodzice rozstali się, gdy miałam dwa lata. Mój pierwszy związek też skończył się po dwóch latach… Mam wrażenie, że to jest dla mnie ważna granica: boję się zostać porzucona, więc pierwsza się wycofuję. Chciałabym kiedyś wejść w to głębiej. Poszukać, skąd te lęki się wzięły. Z jakich traum, doświadczeń? Może warto cofnąć się o kilka pokoleń", tłumaczyła.  

Czytaj też: Joanna Krupa toczyła sądową batalię z byłą menadżerką. Teraz wydała oświadczenie i przedstawiła wyrok sądu

Gala Gwiazd Plejady
Fot. East News

Julia Wieniawa na Gali Gwiazd Plejady

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki wrócili do siebie
Fot. AKPA Kurnikowski

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.