O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła znów uderza w Piotra Żyłę! Internauci są oburzeni!

Słowa żony skoczka wywołały burzę na jej Instagramie

Konrad Szczęsny 19 marca 2018 16:00

Medialne rozstanie Piotra i Justyny Żyłów trwa w najlepsze. Choć ostatnio atmosfera skandalu wokół ich związku nieco przycichła, ostatni wpis żony skoczka na Instagramie wywołał prawdziwą burzę! Część internautów nie szczędzi jej gorzkich słów i podkreślają, że zachowanie kobiety jest dosyć niesmaczne. Inni stają w jej obronie. Która ze stron ma rację w tym sporze?

Justyna Żyła o Piotrze Żyle i jego skoczkach

Wszystko rozpoczęło się od z pozoru zwykłego zdjęcia burgera, które w mediach społecznościowych zamieściła Justyna Żyła. Tematyka kulinarna wydaje się zresztą żonie skoczka wyjątkowo bliska. W ostatnim czasie na jej Instagramie często pojawiają się fotografie różnych potraw, opatrzone przepisem na ich przyrządzenie.

Jednak fani, poza zachwycaniem się zdjęciami, nawiązują również do sytuacji osobistej autorki. Nie inaczej było tym razem.

„Twój mąż zdobył podium, a Ty z jakąś bułką wyjeżdżasz...”, napisała jedna z nich.

Justyna Żyła nie pozostała jej dłużna i odpowiedziała ostro.

„🧐piernik do wiatraka pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą 🤷‍♀️”, stwierdziła kwaśno żona skoczka.

I tym samym rozpętała burzę...

Internauci uderzają w Justynę Żyłę

Żona Piotra Żyły musiała wkrótce bronić się przed kolejnymi atakami internautów. Jedni co prawda podkreślali, że uwaga dotycząca skoków męża była tylko odpowiedzą na zaczepkę, ale inni byli zaskoczeni, że Justyna Żyła po raz kolejny wdaje się publicznie w pyskówki. W końcu sama zainteresowana po raz drugi zabrała głos.

„Sorry za prywatę ale moje dzieci w szkle ni gustują 😂 musiałam gotuje dla nich a staram siw łączyć kuchnie nowoczesna z kuchnia babci żeby przepisy te najlepsze naszego dzieciństwa tak różne dla każdego regiony naszego kraju zostały te w hołdzie naszym kochanym babciom które robiły coś z niczego dla nas (bez interpunkcji bez niczego ale. Sercem)😊”, stwierdziła (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Po tym wyznaniu na jej profilu na Instagramie pojawiła się lawina mniej i bardziej przychylnych komentarzy.

„Każdy ma prawo być mamą, ale każdy ma też prawo być tatą. Więc dlaczego wciąż obrzuca sie Piotrka błotem i kwestionuje jego miłość do dzieci? to hipokryzja. Oboje są rodzicami i mam nadzieję, że się jakoś dogadają”, napisała jedna z internautek.

„Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ja i nasze dzieci wiemy i doświadczamy, jak jest pozdrowienia”, odpowiedziała poirytowana Justyna Żyła.

„Piotrek jest w porządku”, „Po co znowu zaczynasz? Mało ci uwagi?”, pytali poirytowani fani skoczka.

„Ale po co zaczynać znów ten temat? Ja nie widzę tu kwestionowania jego miłości do dzieci. Nikt tu nigdzie o tym nie wspomniał. Też im życzę jak najlepiej. Ale po co znów ten temat zaczynać jaka ma miłość Piotr do dzieci skoro zdjęcie jest o jedzeniu”, stwierdziła w końcu inna fanka talentu kulinarnego żony skoczka.

A czy Ty uważasz, że Justyna Żyła nie powinna wracać publicznie do tematu rozstania z mężem i jego kontaktu z dziećmi?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.