Słowa żony skoczka wywołały burzę na jej Instagramie

Konrad Szczęsny 19 marca 2018 16:00

Medialne rozstanie Piotra i Justyny Żyłów trwa w najlepsze. Choć ostatnio atmosfera skandalu wokół ich związku nieco przycichła, ostatni wpis żony skoczka na Instagramie wywołał prawdziwą burzę! Część internautów nie szczędzi jej gorzkich słów i podkreślają, że zachowanie kobiety jest dosyć niesmaczne. Inni stają w jej obronie. Która ze stron ma rację w tym sporze?

Justyna Żyła o Piotrze Żyle i jego skoczkach

Wszystko rozpoczęło się od z pozoru zwykłego zdjęcia burgera, które w mediach społecznościowych zamieściła Justyna Żyła. Tematyka kulinarna wydaje się zresztą żonie skoczka wyjątkowo bliska. W ostatnim czasie na jej Instagramie często pojawiają się fotografie różnych potraw, opatrzone przepisem na ich przyrządzenie.

Jednak fani, poza zachwycaniem się zdjęciami, nawiązują również do sytuacji osobistej autorki. Nie inaczej było tym razem.

„Twój mąż zdobył podium, a Ty z jakąś bułką wyjeżdżasz...”, napisała jedna z nich.

Justyna Żyła nie pozostała jej dłużna i odpowiedziała ostro.

„🧐piernik do wiatraka pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą 🤷‍♀️”, stwierdziła kwaśno żona skoczka.

I tym samym rozpętała burzę...

Internauci uderzają w Justynę Żyłę

Żona Piotra Żyły musiała wkrótce bronić się przed kolejnymi atakami internautów. Jedni co prawda podkreślali, że uwaga dotycząca skoków męża była tylko odpowiedzą na zaczepkę, ale inni byli zaskoczeni, że Justyna Żyła po raz kolejny wdaje się publicznie w pyskówki. W końcu sama zainteresowana po raz drugi zabrała głos.

„Sorry za prywatę ale moje dzieci w szkle ni gustują 😂 musiałam gotuje dla nich a staram siw łączyć kuchnie nowoczesna z kuchnia babci żeby przepisy te najlepsze naszego dzieciństwa tak różne dla każdego regiony naszego kraju zostały te w hołdzie naszym kochanym babciom które robiły coś z niczego dla nas (bez interpunkcji bez niczego ale. Sercem)😊”, stwierdziła (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Po tym wyznaniu na jej profilu na Instagramie pojawiła się lawina mniej i bardziej przychylnych komentarzy.

„Każdy ma prawo być mamą, ale każdy ma też prawo być tatą. Więc dlaczego wciąż obrzuca sie Piotrka błotem i kwestionuje jego miłość do dzieci? to hipokryzja. Oboje są rodzicami i mam nadzieję, że się jakoś dogadają”, napisała jedna z internautek.

„Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ja i nasze dzieci wiemy i doświadczamy, jak jest pozdrowienia”, odpowiedziała poirytowana Justyna Żyła.

„Piotrek jest w porządku”, „Po co znowu zaczynasz? Mało ci uwagi?”, pytali poirytowani fani skoczka.

„Ale po co zaczynać znów ten temat? Ja nie widzę tu kwestionowania jego miłości do dzieci. Nikt tu nigdzie o tym nie wspomniał. Też im życzę jak najlepiej. Ale po co znów ten temat zaczynać jaka ma miłość Piotr do dzieci skoro zdjęcie jest o jedzeniu”, stwierdziła w końcu inna fanka talentu kulinarnego żony skoczka.

A czy Ty uważasz, że Justyna Żyła nie powinna wracać publicznie do tematu rozstania z mężem i jego kontaktu z dziećmi?  

1/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Copyright @Facebook @Piotr Żyła
1/5

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozstali się prawdopodobnie w czerwcu 2017 roku. Jednak fakt ten utrzymywali w tajemnicy aż do lutego tego roku. Dlaczego?

2/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Copyright @Facebook @Piotr Żyła
2/5

Para chciała oszczędzić ewentualnych nieprzyjemności dwójce dzieci: 11-letniemu synowi Jakubowie oraz 6-letniej córce Karolinie. Niestety, gdy ich pierworodny przeczytał w mediach, że po powrocie z Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu jego ojca z lotniska odebrała inna kobieta, czara goryczy została przelana i Justyna Żyła zamieściła na Instagramie wpis, w którym potwierdziła, że jej małżeństwo ze skoczkiem przeżywa poważny kryzys. 

3/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła, dzieci Piotra Żyły
Copyright @Facebook @Piotr Żyła
3/5

Prawdą jest, że Piotr Żyła w międzyczasie związał się z inną kobietą (zamieszkali również razem), jednak w jedynym oficjalnie wydanym oświadczeniu zaznaczył, że „jego małżeństwo zakończyło się już dawno temu”.

4/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
Copyright @Instagram/@justynazyla
4/5

Piotr Żyła zapewnił, że stara się spędzać czas z dziećmi i przeznacza odpowiednie środki na ich wychowanie, jednak Justyna Żyła w odpowiedzi napisała, że „woli on spędzać czas z nową dziewczyną niż z córką i synem”.

5/5
Copyright @Instagram
5/5

Jaka jest prawda o małżeństwie Piotra Żyły? Tego zapewne prędko się nie dowiemy. Jednak faktem jest, że internauci podkreślają, iż tak osobistych spraw nie powinno poruszać się na forum publicznym.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.