Robert Korzeniowski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Korzeniowski ma o 16 lat młodszą kochankę?!

Szykuje się kolejny rozwód?

Damian Duda 22 czerwca 2018 11:55
Robert Korzeniowski
Fot. East News

Robert Korzeniowski jest zakochany?! Jak podaje Super Express, na imprezę w Oświęcimiu emerytowany sportowiec przyjechał z ukochaną. Niestety, nie była to jego żona, a o 16 lat młodsza Justyna z Warszawy. Media już zapowiadają najgłośniejszy rozwód tego roku!

Nowa miłość Roberta Korzeniowskiego

Nic nie wskazywało na to, że Robert Korzeniowski znajdzie szczęście u boku innej kobiety. Kiedy pojawili się po raz pierwszy razem na imprezach sportowych, nikt nie mógł uwierzyć, że sportowiec porzucił żonę. W 2011 roku właśnie dla niej rozstał się z ówczesną żoną Agnieszką, z którą wychowywali dwie córki. Siedem lat temu Magda, obecna żona chodziarza, urodziła mu syna.

Teraz już wiadomo, że jej miejsce zajęła kolejna kobieta. Justyna jest dumna ze swojego nowego chłopaka. Na jej profilu internetowym bez problemu znajdziemy ich wspólne zdjęcia. Zaprzyjaźniła się również z dziećmi Roberta z pierwszego małżeństwa – Andżeliką i Rozalką’’, podaje Super Express.

Kim jest nowa partnerka Roberta Korzeniowskiego?

Jedno jest pewne, połączyła ich wspólna pasja. Bowiem 34-letnia Justyna jest menadżerką sportowca. Nic więc dziwnego, że z Robertem mają wspólne pasje. Ale nie tylko pasje, gdyż para nie kryje się ze swoimi uczuciami. Każdy z uczestników imprezy Run4 Life w Oświęcimiu mógł to zobaczyć na własne oczy. I wszystko byłoby jak w bajce, gdyby nie to, że Korzeniowski ciągle jest żonaty’’, relacjonuje Super Express. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.