Robert Korzeniowski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Korzeniowski ma o 16 lat młodszą kochankę?!

Szykuje się kolejny rozwód?

Damian Duda 22 czerwca 2018 11:55
Robert Korzeniowski
Fot. East News

Robert Korzeniowski jest zakochany?! Jak podaje Super Express, na imprezę w Oświęcimiu emerytowany sportowiec przyjechał z ukochaną. Niestety, nie była to jego żona, a o 16 lat młodsza Justyna z Warszawy. Media już zapowiadają najgłośniejszy rozwód tego roku!

Nowa miłość Roberta Korzeniowskiego

Nic nie wskazywało na to, że Robert Korzeniowski znajdzie szczęście u boku innej kobiety. Kiedy pojawili się po raz pierwszy razem na imprezach sportowych, nikt nie mógł uwierzyć, że sportowiec porzucił żonę. W 2011 roku właśnie dla niej rozstał się z ówczesną żoną Agnieszką, z którą wychowywali dwie córki. Siedem lat temu Magda, obecna żona chodziarza, urodziła mu syna.

Teraz już wiadomo, że jej miejsce zajęła kolejna kobieta. Justyna jest dumna ze swojego nowego chłopaka. Na jej profilu internetowym bez problemu znajdziemy ich wspólne zdjęcia. Zaprzyjaźniła się również z dziećmi Roberta z pierwszego małżeństwa – Andżeliką i Rozalką’’, podaje Super Express.

Kim jest nowa partnerka Roberta Korzeniowskiego?

Jedno jest pewne, połączyła ich wspólna pasja. Bowiem 34-letnia Justyna jest menadżerką sportowca. Nic więc dziwnego, że z Robertem mają wspólne pasje. Ale nie tylko pasje, gdyż para nie kryje się ze swoimi uczuciami. Każdy z uczestników imprezy Run4 Life w Oświęcimiu mógł to zobaczyć na własne oczy. I wszystko byłoby jak w bajce, gdyby nie to, że Korzeniowski ciągle jest żonaty’’, relacjonuje Super Express. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.