Robert Korzeniowski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Robert Korzeniowski ma o 16 lat młodszą kochankę?!

Szykuje się kolejny rozwód?

Damian Duda 22 czerwca 2018 11:55
Robert Korzeniowski
Fot. East News

Robert Korzeniowski jest zakochany?! Jak podaje Super Express, na imprezę w Oświęcimiu emerytowany sportowiec przyjechał z ukochaną. Niestety, nie była to jego żona, a o 16 lat młodsza Justyna z Warszawy. Media już zapowiadają najgłośniejszy rozwód tego roku!

Nowa miłość Roberta Korzeniowskiego

Nic nie wskazywało na to, że Robert Korzeniowski znajdzie szczęście u boku innej kobiety. Kiedy pojawili się po raz pierwszy razem na imprezach sportowych, nikt nie mógł uwierzyć, że sportowiec porzucił żonę. W 2011 roku właśnie dla niej rozstał się z ówczesną żoną Agnieszką, z którą wychowywali dwie córki. Siedem lat temu Magda, obecna żona chodziarza, urodziła mu syna.

Teraz już wiadomo, że jej miejsce zajęła kolejna kobieta. Justyna jest dumna ze swojego nowego chłopaka. Na jej profilu internetowym bez problemu znajdziemy ich wspólne zdjęcia. Zaprzyjaźniła się również z dziećmi Roberta z pierwszego małżeństwa – Andżeliką i Rozalką’’, podaje Super Express.

Kim jest nowa partnerka Roberta Korzeniowskiego?

Jedno jest pewne, połączyła ich wspólna pasja. Bowiem 34-letnia Justyna jest menadżerką sportowca. Nic więc dziwnego, że z Robertem mają wspólne pasje. Ale nie tylko pasje, gdyż para nie kryje się ze swoimi uczuciami. Każdy z uczestników imprezy Run4 Life w Oświęcimiu mógł to zobaczyć na własne oczy. I wszystko byłoby jak w bajce, gdyby nie to, że Korzeniowski ciągle jest żonaty’’, relacjonuje Super Express. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.