Johnny Depp i Amber Heard
Fot. Julie Edwards/East News
O NICH SIĘ MÓWI

To Amber Heard znęcała się nad Johnnym Deppem?!

Aktor przedstawia nowe dowody

Ksenia Krasko 29 lipca 2019 18:58
Johnny Depp i Amber Heard
Fot. Julie Edwards/East News

Johnny Depp i Amber Heard byli małżeństwem trochę dłużej niż rok, ale sam związek nie wywołał takiego szumu, jak głośny rozwód. Heard oskarża byłego męża o alkoholizm i przemoc domową, a przy okazji żąda kilku milionów odszkodowania. 56-letni aktor nie pozostaje dłużny, zarzucając byłej partnerce agresywne zachowanie, zdrady i mistyfikację. Wygląda na to, że do polubownego zamknięcia sprawy nie dojdzie, ponieważ aktor właśnie ujawnił nowe – szokujące – fakty.

Amber Heard użyła przemocy wobec Johnny Deppa?

To zdjęcie może wpłynąć na rozwój skandalicznego rozwodu byłych małżonków! Johnny Depp ujawnił swoim prawnikom, a jednocześnie magazynowi The Sun, że w 2015 roku, podczas kłótni, Heard zgasiła papierosa na policzku mężczyzny, a następnie zraniła go w rękę rzuconą butelką wódki. Po tym incydencie aktor trafił do szpitala. Według Deppa, była żona w ten sposób zareagowała na umowę małżeńską. Pokazał też zdjęcie, zrobionego feralnego dnia.

Przypomnijmy, że w 2015 roku Amber Heard i Johnny Depp złożyli wniosek o rozwód, zaledwie po 15 miesiącach małżeństwa. Aktor i jego prawnik dostarczyli dowodów, że głośne oskarżenia Heard nie są prawdziwe, po czym Depp złożył pozew o zniesławienie. Konflikt byłych małżonków, nakręcany wzajemnymi oskarżeniami, trwa do dziś. 

Amber Heard, Johnny Depp

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…