Johnny Depp i Amber Heard
Fot. Julie Edwards/East News
O NICH SIĘ MÓWI

To Amber Heard znęcała się nad Johnnym Deppem?!

Aktor przedstawia nowe dowody

Ksenia Krasko 29 lipca 2019 18:58
Johnny Depp i Amber Heard
Fot. Julie Edwards/East News

Johnny Depp i Amber Heard byli małżeństwem trochę dłużej niż rok, ale sam związek nie wywołał takiego szumu, jak głośny rozwód. Heard oskarża byłego męża o alkoholizm i przemoc domową, a przy okazji żąda kilku milionów odszkodowania. 56-letni aktor nie pozostaje dłużny, zarzucając byłej partnerce agresywne zachowanie, zdrady i mistyfikację. Wygląda na to, że do polubownego zamknięcia sprawy nie dojdzie, ponieważ aktor właśnie ujawnił nowe – szokujące – fakty.

Amber Heard użyła przemocy wobec Johnny Deppa?

To zdjęcie może wpłynąć na rozwój skandalicznego rozwodu byłych małżonków! Johnny Depp ujawnił swoim prawnikom, a jednocześnie magazynowi The Sun, że w 2015 roku, podczas kłótni, Heard zgasiła papierosa na policzku mężczyzny, a następnie zraniła go w rękę rzuconą butelką wódki. Po tym incydencie aktor trafił do szpitala. Według Deppa, była żona w ten sposób zareagowała na umowę małżeńską. Pokazał też zdjęcie, zrobionego feralnego dnia.

Przypomnijmy, że w 2015 roku Amber Heard i Johnny Depp złożyli wniosek o rozwód, zaledwie po 15 miesiącach małżeństwa. Aktor i jego prawnik dostarczyli dowodów, że głośne oskarżenia Heard nie są prawdziwe, po czym Depp złożył pozew o zniesławienie. Konflikt byłych małżonków, nakręcany wzajemnymi oskarżeniami, trwa do dziś. 

Amber Heard, Johnny Depp

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.