O TYM SIĘ MÓWI

Co się dzieje z Johnnym Deppem?! Ostatnie zdjęcia aktora zaszokowały jego fanów

Choroba, chwilowa niedyspozycja czy może oznaka zmęczenia?

Konrad Szczęsny 4 czerwca 2018 15:59

Głośny rozwód w atmosferze skandalu z Amber Heard, oskarżenia o alkoholizm, narkomanię i przemoc domową oraz medialna nagonka musiały odcisnąć piętno na życiu 54-letniego Johnny'ego Deppa. Nikt nie spodziewał się jednak, że aktor będzie wyglądał aż tak źle! Wychudzony, z zapadniętą twarzą i ziemistą cerą spotkał się z fanami w Berlinie, Moskwie i Peterburgu i wywołał ogromne kontrowersje. Czy aktor ma anoreksję czy to jedynie objaw chwilowej niedyspozycji lub przygotowań do nowej roli?

Johnny Depp jest ciężko chory? Czy aktor Piratów z Karaibów ma anoreksję?

Niestety, póki co nic nie wiadomo o stanie zdrowia gwiazdora. Jednak faktem jest, że opublikowane w mediach społecznościowych zdjęcia z fanami z koncertu charytatywnego w Petersburgu z zespołem Hollywood Vampires Depp, na których nie ma na twarzy okularów, wywołały falę spekulacji.

Aktor wydaje się wyczerpany, chudy, jego cera jest zmęczona, z widocznymi niemal najdrobniejszymi zmarszczkami. Johnny Depp zgolił także zarost, co wcale nie wpłynęło korzystnie na jego wizerunek.

„Zapomnieliście, że Johnny ma problemy z alkoholem i narkotykami?”, „Czy on jest chory?”, „Wygląda na to, że ktoś wyssał z niego życie, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku”, „Wyglądasz źle i blado, Johnny”, pisali zdruzgotani fani.

Johnny Depp schudł dla roli?

Jeden z nich postanowił jednak uspokoić resztę sympatyków talentu filmowego Jacka Sparrowa i zaznaczył, że wygląd aktora ma związek z przygotowaniami do roli w nowym filmie.

„Jego postać w najnowszym filmie ma końcowe stadium raka, dlatego tak chudnie. Zobaczycie, nie martwcie się”, napisał w Interncie.

W galerii możesz zobaczyć najnowsze zdjęcia Johnny'ego Deppa. Faktycznie aktor wygląda aż tak źle?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.