Johnny Depp i Amber Heard
Fot. Julie Edwards/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Amber Heard oskarża Johnny’ego Deppa o próbę uduszenia!

Czy tym razem ostatecznie zniszczy jego karierę?

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2019 07:51
Johnny Depp i Amber Heard
Fot. Julie Edwards/East News

Dwa lata po rozwodzie między Amber Heard i Johnny’m Deppem nadal trwa batalia. Niedawno aktor złożył przeciwko byłej żonie pozew w procesie o zniesławienie. Wcześniej Amber oskarżyła go o przemoc domową i wywalczyła w sądzie 6,8 miliona dolarów, które Depp musiał wpłacić na wskazane przez nią konta organizacji charytatywnych. Teraz aktor podjął walkę o swoje dobre imię. Jego prawnicy ogłosili, że zebrał liczne dowody na to, że Amber Heard upozorowała swoje pobicie. Ta nie pozostaje mu dłużna i złożyła kolejne obciążające go zeznania. Do tej pory Johnny Depp stracił wiele propozycji ról, a tym kultową postać Jacka Sparrowa w serii Piraci z Karaibów. Czy była żona pogrąży go do reszty?

To koniec kariery Johnny’ego Deppa?

Przez naprzemienne oskarżenia trudno stwierdzić, które z byłych małżonków rzeczywiście jest ofiarą. Krótkie małżeństwo pary aktorów zakończyło się, kiedy pewnej nocy do ich domu została wezwana policja. Podobno doszło wtedy do awantury, podczas której Depp rzekomo zaatakował żonę. Ich rozstaniem żyły media na całym świecie. Aktorka oskarżyła męża o przemoc domową, on odwdzięczył się zarzutami, że od początku interesowały ją tylko jego pieniądze i sława. Niecały tydzień po zdarzeniu Johnny Depp otrzymał tymczasowy zakaz zbliżania się do Amber Heard. Policja nie znalazła jednak dowodów ataku na aktorkę. Kilka dni temu złożyła ona podobno zeznania, które mają nie pozostawiać wątpliwości. Oskarżyła byłego męża o próbę uduszenia jej, kiedy był pod wpływem alkoholu.

Takie słowa, nawet niepotwierdzone, są bardzo niepokojące. Producenci serii filmów Fantastyczne zwierzęta martwią się, że plotki o odtwórcy  jednej z głównych ról, mogą źle wpłynąć na zyski z kolejnej części. „Wysoko postawieni pracownicy Warnera Bros. zastanawiają się jak poradzić sobie z wpływem sprawy na losy serii. Kobiety ze studia obawiają się współpracy z Deppem i jak zareagują na to fani”, podaje informator serwisu PageSix.

Czy Johnny Depp wcieli się ponownie w czarownika Gellerta Grindelwalda? Do tej pory bardzo wspierała go J.K.Rowling, autorka serii książek o Harry’m Potterze i Fantastycznych zwierzętach. Nie wiadomo jednak, czy nie zmieni wkrótce zdania… 

Amber Heard, Johnny Depp

Johnny Depp, Amber Heard, rozstania roku 2016
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.