Fot. Filip Zwierzchowski
z życia gwiazd

Rozwód odmienił Katarzynę Bosacką. Mierzyła się z wielką traumą, dziś na nowo uwierzyła w siebie

Prezenterka wie, że poradzi sobie w każdej sytuacji

Marcjanna Maryszewska 12 kwietnia 2024 07:55
Fot. Filip Zwierzchowski

Małżeństwo Katarzyny i Marcina Bosackich rozpadło się w sierpniu 2023 r. Prezenterka jest już pogodzona ze swoją sytuacją, a nauka nowego życia przychodzi jej z coraz większą łatwością. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że ostatnie miesiące dały jej wiele pewności siebie. Ma w końcu czas na rzeczy, o których do tej pory nie śniła.

Katarzyna Bosacka wybaczyła zdradę byłemu mężowi. Po rozstaniu uwierzyła w siebie 

Jeszcze niedawno twierdziła, że rozwód to najgorsze doświadczenie w jej życiu. Jednak terapia pomogła jej otworzyć oczy. Dziś Katarzyna Bosacka jest nie tylko pogodzona z całą sytuacją, ale również wybaczyła zdradę byłemu mężowi. W rozmowie z Jastrząb Post padło szczere wyznanie. "Myślę, że warto wybaczać i nie nosić w sobie tej złości, goryczy, która nas zatruwa, więc na pewno tak" — deklarowała prezenterka.

Marcin Bosacki i Katarzyna Bosacka, VIVA! grudzień 2020

Marcin i Katarzyna Bosaccy, VIVA! 24/2020, Marcin Bosacki i Katarzyna Bosacka, VIVA! grudzień 2020
Fot. Łukasz Kuś

Choć odejście partnera było dla niej niewyobrażalnym ciosem, okazało się też ważną lekcją na przyszłość. Teraz ma pewność, że poradzi sobie w każdej sytuacji. "Nie zostałam "kurą domową", matką przy dzieciach, tylko zawsze miałam ten swój plan "B" i moją pracę zawodową, która w tej chwili pozwala mi przeżyć i podtrzymuje na duchu. To jest niesłychanie ważne, żeby mieć swój plan "B", dodała, zapewniając, że nie może narzekać na brak pewności siebie.

Teraz gospodyni programu "Bosacka daje radę" stawia na rozwój osobisty. "Zaczęłam uczyć się włoskiego, chodzić na siłownię, czytać książki i okazuje się, że można robić różne rzeczy, kiedy się tylko chce" — zaznaczyła.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Grabowski z partnerką na salonach. To rzadki widok, ale takiej okazji przegapić nie mogli!

Katarzyna Bosacka nie wyklucza nowej miłości

A co z gotowością na nową miłość? Serce Katarzyny Bosackiej od jakiegoś czasu znów jest otwarte i gotowe na niespodzianki od losu! "Zawsze jest przestrzeń na nowy związek. Miłość zdarza się w każdym wieku, czy człowiek ma dwadzieścia lat, czy osiemdziesiąt, a nawet sto. Ludzie się w sobie zakochują i chcą ze sobą być. Więc myślę, że nie ma nic fajniejszego — niż miłość w każdym wieku", przyznała w tym samym wywiadzie.

Pozostaje nam życzyć dużo szczęścia i spełnienia na każdej płaszczyźnie życia!  

Katarzyna Bosacka, VIVA! 23/2023

Fot. Filip Zwierzchowski

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.