Joanna Przetakiewicz, Viva! 16/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz odważnym zdjęciem wywołała gorącą dyskusję na Instagramie!

Projektantka pokazała naprawdę dużo...

Konrad Szczęsny 16 grudnia 2018 07:57
Joanna Przetakiewicz, Viva! 16/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ona udowadnia, że seksapil nie ma metryki. Joanna Przetakiewicz od nieco ponad roku kwitnie u boku Rinke Rooyensa i jest ogromną inspiracją dla tysięcy Polek. Mimo że dyrektor kreatywna marki La Mania obchodziła niedawno 51. urodziny, sylwetką, podejściem do życia i witalnością zawstydza wiele znacznie młodszych koleżanek. Dowodem na to jest najnowszy post, który zamieściła na swoim Instagramie!

Joanna Przetakiewicz motywuje Polki. Odważne zdjęcie gwiazdy hitem Instagrama

Joanna Przetakiewicz pyta we wpisie swoje fanki i kobiety w ogóle czy w XXI wieku nie są dla siebie zbyt wymagające i przez to nie popadają zbyt często w zbędną frustrację.

„Atrakcyjna kobieta to taka, która się za taką uważa ♥️ Która akceptuje własne ciało i siebie. Wtedy automatycznie, magicznie, bez słów i zbędnych gestów stwarza taką aurę”, przekonuje dyrektor kreatywna marki La Mania na Instagramie.

Dodaje, że bez względu na wiek czy wygląd, każda kobieta jest jedyna w swoim rodzaju i z taką myślą powinna budzić się każdego dnia!

„Każda z nas jest niepowtarzalna, a co za tym idzie - WYJĄTKOWA. UNIKALNA. Każda z nas jest piękna we własnym ciele. Pora to zaakceptować i porzucić skrępowanie, przede wszystkim same przed sobą #eranowychkobiet”, podpisała odważne zdjęcie partnerka Rinke Rooyensa.

Fanki zachwycone postawą Joanna Przetakiewicz

Pod fotografią, na której wyraźnie widoczna jest naga noga i biodro projektantki, rozgorzała dyskusja, w której pod adresem Joanny Przetakiewicz kierowane są ciepłe i pełne wdzięczności słowa.

„Jest pani super inspirujaca ✨❤️💛”, „😍👏 cudowne ciało!!! A ta pupa .... 😍😍😍😍 Jak z kamienia ;) 👏👏👏👏👏”, „Wow wygląda Pani obłędnie 😍😘❤️”, piszą rozentuzjazmowane fanki.

I choć pojawiły się także negatywne komentarze, zarzucające jej promowanie się na siłę i operowanie banałem, gwiazda wydaje się nimi nie przejmować. I my tę postawę popieramy!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.