Joanna Przetakiewicz, Viva! 2010
Fot. Cameron Krone
O NIEJ SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz kusi w samym staniku i rajstopach! Ciało jak 20-latka!

Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Monika Katarzyna Krupska 25 listopada 2018 16:15
Joanna Przetakiewicz, Viva! 2010
Fot. Cameron Krone

Aż trudno uwierzyć, że Joanna Przetakiewicz w pierwszym tygodniu grudnia będzie celebrować 51. urodziny! Projektantka właśnie udostępniła w sieci swoje najnowsze zdjęcie. Fani w komentarzach jednogłośnie się zgodzili, że Asia ma ciało jak 20-latka. Założycielka La Manii odważyła się na pokazanie ciała w samym staniku i bikini. Tak gorących zdjęć, dawno nie widzieliśmy!

Joanna Przetakiewicz w bikini 

Projektantka na swoim profilu na Instagramie pokazała odważne zdjęcie w czarnym staniku i rajstopach. 50-latka od lat uchodzi za jedną z najzgrabniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Długie nogi to jej największy atut! Joanna jest matką trójki dzieci. Patrząc na jej zgrabne ciało, aż trudno w to uwierzyć! 

„Droga Pani Joanno, te nogi to mistrzostwo świata”, „Podziwiam Pani. Jest Pani bardzo odważna i mega śliczna!, „Pani Asiu jak zwykle bajecznie Pani wygląda... Siła jest kobietą”, rozpisywali się internauci. 

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Joanny! Myślicie, że to nowy związek z Rinke Rooyens'em tak ustrzydla projektantkę?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"WE DON’T NEED TO BE OVERDRESSED. WE NEED TO BE HAPPY". Zgadzacie się?♥️

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy macie wokół siebie osobę, która regularnie podcina Wam skrzydła? Ona oczywiście robi to pod przykrywką pomocy, zdroworozsądkowego podejścia do sprawy. Niestety, często tym samym pozbawia Was WIARY W SIEBIE. Takich ludzi określa się złodziejami MARZEŃ, wampirami energetycznymi. Do takich warto się zdystansować, dopóki sami nie staniemy się na tyle pewni siebie, by się z ich pesymizmem uporać. Dlaczego o tym mówię? Bo sama marzę. I pytam. Rozmawiam. Wtedy czasami słyszę, na szczęście nigdy od moich przyjaciół „Asiu, to nienajlepszy pomysł” Może i nienajlepszy, ale na pewno lepszy niż żaden. Lepiej ryzykować i żyć, niż tkwić ciagle w tym samym miejscu, bojąc się ze coś lub ktoś nas z niego zepchnie. Gdybym słuchała lęków innych, nie byłabym dziś tu, gdzie jestem. W dystansowaniu się do tych osób nie chodzi o to, że ich już nie lubimy. Chodzi o to, byśmy przestali marnować czas i emocje na ich pesymistyczne bzdury i strachy. Mamy jedno życie. Kiedy więc marzyć, jak nie TU I TERAZ? Nie da się myśleć negatywnie i oczekiwać pozytywnych rezultatów. Słuchajmy swojej intuicji. Ona najlepiej podpowie nam dokąd iść. Wielu marzeń i ich spełnienia, kochani ♥️

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.