Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Przetakiewicz otrzymała od Rinke Rooyensa 2002 róże!

Tak para obchodziła 1. rocznicę związku

Konrad Szczęsny 1 grudnia 2018 13:53

To się nazywa gest! Mimo że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są ze sobą dopiero od roku, wydają się szaleńczo w sobie zakochani. Coraz częściej pojawiają się razem na salonach, chętnie pozują do zdjęć, zaś ostatnio zaczęli także zamieszczać wspólne fotografie w mediach społecznościowych. Tym razem dyrektor kreatywna La Manii opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z... 2002 różami, które otrzymała od ukochanego z okazji pierwszej rocznicy związku!

Joanna Przetakiewicz dostała od Rinke Rooyensa 2002 róże na 1. rocznicę związku

Te zdjęcia robią piorunujące wrażenie! Za pośrednictwem profilu na Instagramie Joanna Przetakiewicz zrelacjonowała swoją reakcję na prezent, który podarował jej Rinke Rooyens z okazji pierwszej rocznicy związku. Dyrektor kreatywna La Manii otrzymała... 2002 róże, które zajęły niemal całą przestrzeń w jednym z pokoi w jej mieszkaniu!

„Muszę przyznać, że cudownie jest dostać 1001 róż na początek, a po roku 2002 jeszcze milej, ale nawet jedna dana z miłością jest tą najważniejszą”, podpisała zdjęcie wzruszona gwiazda.

Przy okazji zaapelowała do mężczyzn, by nie wstydzili się okazywać uczuć swoim partnerkom, nawet w symboliczny sposób.

„Bo nic nie liczy się tak jak intencja. Także nie czujcie się onieśmieleni panowie. Dajcie dzisiaj czerwoną różę swojej ukochanej. Przytulcie ją. Dostaniecie dużo więcej w zamian, bo taka jest cudowna natura kobiet”, przekonuje Joanna Przetakiewicz.

Nie trzeba dodawać, że pod fotografią pojawiły się setki komentarzy, w których internauci gratulują gwieździe i życzą kolejnych lat, spędzonych u boku ukochanego.

Związek Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Informacje o tym, że para spotyka się, opublikowano w mediach po raz pierwszy 20 maja 2018 roku. Początkowo Joanna Przetakiewicz nie chciała komentować tych doniesień, jednak już w połowie września pojawiła się wraz z Rinke Rooyensem na Balu Fundacji TVN, potwierdzając tym samym krążące od kilku miesięcy plotki. Od tamtej pory zakochani coraz chętniej pokazują się publicznie razem  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?