Dom Joanny Przetakiewicz
Fot. Piotr Stokłosa
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Przetakiewcz ma nowego partnera! To były mąż Kayah

Właścicielka La Manii już nie ukrywa tej miłości

Konrad Szczęsny 20 maja 2018 20:56
Dom Joanny Przetakiewicz
Fot. Piotr Stokłosa

Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością. Joanna Przetakiewicz w ostatnim czasie nie była zbyt wylewna, jeśli chodzi o komentowanie swojego życia prywatnego. Jednak okazuje się, że właścicielka marki La Mania od kilku miesięcy spotyka się z... Rinke Rooyensem, byłym mężem Kayah. Co prawda projektantka nie chce potwierdzać tych informacji, ale wszystko wskazuje na to, że są one prawdziwe.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą

Nie wiadomo, jak rozpoczęła się ich bliższa relacja, jednak najnowsze zdjęcia pary, wykonane przez paparazzich, nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że Joannę Przetakiewicz i Rinke Rooyensa łączy zdecydowanie więcej niż przyjaźń! 

„Nie chcę rozmawiać o swoim prywatnym życiu”, powiedziała właścicielka La Manii w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Jednak bardziej wylewni są w tej kwestii znajomi gwiazdy.

„Rinke dawno nie był tak szczęśliwy i to widać gołym okiem. Asia też rozkwitła, ale nie chcą się z niczym spieszyć. Unikają rozgłosu i miło spędzają razem czas. Właściwie trudno się temu dziwić, bo gdy spotyka się kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością... Niemniej, jak widać, czują się świetnie w swoim towarzystwie i może być z tego coś więcej - w Londynie wybrali się na sok i dosłownie nie mogli się sobą nacieszyć”, podkreślają w rozmowie z portalem.

Poprzednie związki Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Rinke Rooyens, holenderski producent telewizyjny, odpowiedzialny między innymi za takie formaty, jak Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland czy najnowsze widowisko Polsatu, World of dance, od 1998 do 2002 był mężem Kayah. Para doczekała się syna Rocha. Po sześciu latach separacji rozwiedli się w 2010 roku.

Następnie u boku Holendra widywano stylistkę Malwinę Wędzikowską, zaś od 2016 roku spotykać się miał ze znaną z programu Żony Hollywood Katarzyną Wołejnio.

Z Kolei Joanna Przetakiewicz ma za sobą jedno małżeństwo zakończone rozwodem i długoletni związek z Janem Kulczykiem 

Joanna Przetakiewicz
Fot. East News/Joanna Przetakiewicz

Katarzyna Wołejnio w czerni

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…