Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Przetakiewicz: „Przytulenie jest czasami więcej warte niż drogi prezent”

Zobacz jej romantyczne zdjęcia z ukochanym!

Weronika Kostyra 2 lutego 2019 08:53
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens od ponad roku stanowią jedną z piękniejszych par polskiego show-biznesu. Choć na początku byli tajemniczy, już od dawna nie ukrywają swoich uczuć. Niedawno obchodzili pierwszą rocznicę związku. Oboje podkreślają, że ich związek jest bardzo dojrzały. Oboje są „po przejściach” i w nową relację weszli w świadomy sposób. Mimo to wprost szaleją na swoim punkcie!

Romantyczne zdjęcie Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Są ze sobą bardzo szczęśliwi i razem spędzają każdą wolną chwilę. Niedawno para wypoczywała razem na bajkowych Malediwach. Z okazji Dnia Przytulania gwiazda pokazała na swoim Instagramie wyjątkową pamiątkę z podróży – romantyczne zdjęcie. Zakochani siedzą razem objęci na plaży.

„Dzisiaj jest międzynarodowy dzień przytulania. Nareszcie jakieś święto potrzebne wszystkim. Przytulenie jest czasami więcej warte niż drogi prezent. Nie będziemy go odkładać do szafy ani na półkę, nie będziemy nosić, za to będziemy PAMIĘTAĆ CZUŁOŚĆ uzdrawia. Wspiera. Troszczy się. Dodaje życiu słodyczy, energii i radości. To miłość i bliskość. ROZKOSZ A Ty? Kogo dziś przytulisz?”

Trudno od nich oderwać wzrok. Widać, że oboje darzą się prawdziwym uczuciem! Rinke Rooyens wyznał niedawno, że dopiero u boku Joanny odnalazł upragniony życiowy spokój. „Jestem w stu procentach spełniony, uspokojony i naprawdę zakochany w Joannie. (…) Nigdy nie lubiłem świąt. To były dla mnie koniec roku, zmęczenie, uciekanie do ciepłych krajów od wielu, wielu lat. A teraz nie mogę się ich doczekać! Ja zawsze tego szukałem i teraz czuję, że to mnie w życiu spotkało, i to jest coś pięknego, co mogę tak fantastycznie docenić”, powiedział w programie Dzień dobry TVN. Producent wyznał, że dawniej bał się mówić o swoich uczuciach. Trudno było mu wyznać miłość! Przy Joannie poczuł taką potrzebę. „ I tak miałem długo strach mówić to, a teraz mam potrzebę tego”, dodał. 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?