Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na Viva! Photo Awards
Fot. AKPA
VIVA! PHOTO AWARDS

Joanna Przetakiewicz wygląda kwitnąco u boku Rinke Rooyensa!

Para zjawiła się razem na gali VIVA! Photo Awards 2018

Redakcja VIVA.PL 20 listopada 2018 21:35
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na Viva! Photo Awards
Fot. AKPA

Gwiazdy licznie pojawiły się na jubileuszowej, dziesiątej edycji VIVA! Photo Awards. Podczas wieczoru ogłoszono wyniki konkursu. Na gości czekało także wiele atrakcji, takich jak wystawy zdjęć Davida LaChapelle’a i Anny Bogusz, a także występ gwiazd wieczoru – Stinga i Shaggy’ego. Wśród zaproszonych gości szczególną uwagę na czerwonym dywanie zwracali Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Zakochani trzymali się za ręce i było widać, że jest między nimi wiele czułości.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zakochani

Joanna Przetakiewicz od kilku miesięcy nie kryje się ze swoim uczuciem! Projektantka jest szczęśliwie zakochana w Rinke Rooyensie. Dzisiejszego wieczoru oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych, a Joanna Przetakiewicz prezentowała kwitnąco u boku partnera, producenta holenderskiego pochodzenia.

Oboje nie komentują publicznie swojego związku. Rinke Rooyens wyznał tylko jakiś czas temu rozmowie z Onetem: „Dbam, aby życiu robić to, co mnie inspiruje, co przynosi szczęście… Bardzo ważne jest teraz także to, że pierwszy raz w dojrzałym życiu jestem szczęśliwie zakochany. Spełnienie uczuciowe przynosi mi duży spokój”, wyjawił Rooyens. 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Viva! Photo Awards 2018
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Viva! Photo Awards 2018
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.