Joanna Przetakiewicz, Viva! 1/2023
Fot. Zuza Krajewska
O tym się mówi!

Mieli być razem na zawsze, rozstali się po latach. Joanna Przetakiewicz ujawniła, co było powodem

"Życie potrafi cię przepalić"

Aleksandra Frankowska 20 stycznia 2024 20:01
Joanna Przetakiewicz, Viva! 1/2023
Fot. Zuza Krajewska

Przez lata byli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Chociaż wydawało się, że są dla siebie stworzeni, rozstali się nagle. Joanna Przetakiewicz w jednym z wywiadów przyznała, dlatego jej relacja z miliarderem się zakończyła. 

ZOBACZ TEŻ: Mieli być razem do końca życia, pobrali się w tajemnicy. Jan Englert przyznał, dlatego rozstał się z pierwszą żoną

Joanna Przetakiewicz o relacji z Janem Kulczykiem

Projektantka na co dzień inspiruje inne kobiety do działania w biznesie i nie tylko. Obecnie żona Rinke Rooyensa, wcześniej przez 10 lat związana z Janem Kulczykiem. W wywiadzie dla Żurnalisty Joanna Przetakiewicz przyznała, dlatego jej relacja z miliarderem się rozpadła. Początkowo wydawało się, że są dla siebie stworzeni. To on pomógł jej rozwinąć modową markę La Mania. Byli dla siebie wsparciem i opoką na każdym kroku. A jednak się nie udało. Wszyscy zadawali sobie pytanie: dlaczego? Okazuje się, że nadmiar obowiązków biznesowych miał bezpośredni wpływ na ich związenk.

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk, 2012 rok
Fot. TRICOLORS/East News

"W jakimś sensie zaczęła się ta sytuacja tak zagęszczać i my byliśmy tak zajęci, że takie życie potrafi cię przepalić" — wyjaśniła.

Rozstali się nie bez powodu

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że Jan Kulczyk bardzo zmienił jej życie. Pokazał jej wielki świat i pozwolił realizować marzenia. Nie była tylko jego ukochaną. Chciała realizować się sama w biznesie. 

ZOBACZ TEŻ: Dla niej odszedł z klasztoru, ich randki kosztowały fortunę. Szymon Hołownia był ze znaną aktorką

"Poczułam w pewnym momencie, że muszę znowu pracować, bo byłam do tego przyzwyczajona. Pracowałam od 22. roku życia, zawsze byłam niezależna i gdzieś we mnie rósł głód takiej sytuacji, że ja jednak muszę robić coś dla siebie. Potem, w tym całym natłoku obowiązków, niesamowicie intensywnego trybu życia, stało się to szalenie trudne" — wyjaśniła.

Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk
Fot. AKPA

Miliarder zmarł około dwa lata po rozstaniu z projektantką.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.