Joanna Moro
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Moro 3 tygodnie temu urodziła córeczkę. Jej nowe zdjęcia skradną Wasze serca

Oczy odziedziczyła po mamie...

Rafał Kowalski 18 lutego 2020 15:46
Joanna Moro
Fot. East News

Po domu Joanny Moro i jej męża do niedawna biegało dwóch chłopców – Jeremi i Mikołaj. Pod koniec stycznia do synów pary dołączyła siostrzyczka. Dziewczynce nadano imię Ewa. Aktorka pokazała nowe zdjęcia z maleństwem, które zdecydowanie odziedziczyło po aktorce oczy!

Joanna Moro – zdjęcia córeczki

Przy okazji początku tygodnia Joanna Moro nie tylko pozdrowiła swoich fanów i podzieliła się kulisami macierzyństwa… „Miłego wtorku!!! Łapiemy obydwie najpiękniejsze chwile jakie są w życiu !!! Nie narzekamy na niewyspanie, płacze, przewijanie, cmokanie ... tulimy się i czerpiemy z siebie jak najwięcej miłości”, napisała pod fotografiami, na których pozuje z małą Ewą.

Internauci nie szczędzili komplementów świeżo upieczonej mamie i jej uroczej córce. „Słodka kruszynka. A Ty Joasiu wyglądasz pięknie!”, „Wszystkiego co najpiękniejsze Pani Joasiu pięknie razem wyglądacie ile miłość i w tych zdjęciach i też życzę miłego wtorku”, „Celebrujcie te piękne chwile ❤Córka urocza!” czy „Przekazywanie miłości jest darem ❤❤ Jesteś wzorcem dla mam” - to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy w sieci.

Polecamy do przeczytania także wywiad, który przeprowadziliśmy z aktorką na chwilę przed porodem. Joanna Moro do ostatnich chwil wahała się, jakie wybrać imię dla dziecka... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.