Joanna Moro
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Moro 3 tygodnie temu urodziła córeczkę. Jej nowe zdjęcia skradną Wasze serca

Oczy odziedziczyła po mamie...

Rafał Kowalski 18 lutego 2020 15:46
Joanna Moro
Fot. East News

Po domu Joanny Moro i jej męża do niedawna biegało dwóch chłopców – Jeremi i Mikołaj. Pod koniec stycznia do synów pary dołączyła siostrzyczka. Dziewczynce nadano imię Ewa. Aktorka pokazała nowe zdjęcia z maleństwem, które zdecydowanie odziedziczyło po aktorce oczy!

Joanna Moro – zdjęcia córeczki

Przy okazji początku tygodnia Joanna Moro nie tylko pozdrowiła swoich fanów i podzieliła się kulisami macierzyństwa… „Miłego wtorku!!! Łapiemy obydwie najpiękniejsze chwile jakie są w życiu !!! Nie narzekamy na niewyspanie, płacze, przewijanie, cmokanie ... tulimy się i czerpiemy z siebie jak najwięcej miłości”, napisała pod fotografiami, na których pozuje z małą Ewą.

Internauci nie szczędzili komplementów świeżo upieczonej mamie i jej uroczej córce. „Słodka kruszynka. A Ty Joasiu wyglądasz pięknie!”, „Wszystkiego co najpiękniejsze Pani Joasiu pięknie razem wyglądacie ile miłość i w tych zdjęciach i też życzę miłego wtorku”, „Celebrujcie te piękne chwile ❤Córka urocza!” czy „Przekazywanie miłości jest darem ❤❤ Jesteś wzorcem dla mam” - to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy w sieci.

Polecamy do przeczytania także wywiad, który przeprowadziliśmy z aktorką na chwilę przed porodem. Joanna Moro do ostatnich chwil wahała się, jakie wybrać imię dla dziecka... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.