Joanna Moro
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Moro 3 tygodnie temu urodziła córeczkę. Jej nowe zdjęcia skradną Wasze serca

Oczy odziedziczyła po mamie...

Rafał Kowalski 18 lutego 2020 15:46
Joanna Moro
Fot. East News

Po domu Joanny Moro i jej męża do niedawna biegało dwóch chłopców – Jeremi i Mikołaj. Pod koniec stycznia do synów pary dołączyła siostrzyczka. Dziewczynce nadano imię Ewa. Aktorka pokazała nowe zdjęcia z maleństwem, które zdecydowanie odziedziczyło po aktorce oczy!

Joanna Moro – zdjęcia córeczki

Przy okazji początku tygodnia Joanna Moro nie tylko pozdrowiła swoich fanów i podzieliła się kulisami macierzyństwa… „Miłego wtorku!!! Łapiemy obydwie najpiękniejsze chwile jakie są w życiu !!! Nie narzekamy na niewyspanie, płacze, przewijanie, cmokanie ... tulimy się i czerpiemy z siebie jak najwięcej miłości”, napisała pod fotografiami, na których pozuje z małą Ewą.

Internauci nie szczędzili komplementów świeżo upieczonej mamie i jej uroczej córce. „Słodka kruszynka. A Ty Joasiu wyglądasz pięknie!”, „Wszystkiego co najpiękniejsze Pani Joasiu pięknie razem wyglądacie ile miłość i w tych zdjęciach i też życzę miłego wtorku”, „Celebrujcie te piękne chwile ❤Córka urocza!” czy „Przekazywanie miłości jest darem ❤❤ Jesteś wzorcem dla mam” - to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy w sieci.

Polecamy do przeczytania także wywiad, który przeprowadziliśmy z aktorką na chwilę przed porodem. Joanna Moro do ostatnich chwil wahała się, jakie wybrać imię dla dziecka... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.