Weronika Marczuk, VIVA! 2010
Fot. Zuza Krajewska
TYLKO U NAS!

Weronika Marczuk urodziła!

Wiemy, jak czuje się świeżo upieczona mama i maleństwo

Olga Figaszewska 22 stycznia 2020 13:00
Weronika Marczuk, VIVA! 2010
Fot. Zuza Krajewska

Weronika Marczuk urodziła! Gwiazda kilka dni temu powitała na świecie swoje maleństwo! Wiemy, jak czuje się mama i jej córeczka!

Weronika Marczuk urodziła

Jak udało się dowiedzieć naszej dziennikarce Krystynie Pytlakowskiej, która jest w stałym kontakcie z Weroniką Marczuk, gwiazda została mamą 17 stycznia. Na świecie pojawiła się jej długo wyczekiwana pociecha, Ania. Dziewczynka waży prawie 3,200 gramów! Szczęśliwa mama i jej dziecko czują się znakomicie. Weronika Marczuk jest bardzo szczęśliwa. Wraz z maleństwem opuściła już szpital przy Kasprzaka. Jak zdradziła gwiazda, jej córeczka od urodzenia ma ogromny apetyt.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!  

Weronika Marczuk 2019
Fot. FB/Weronika Marczuk

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.